Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo turnyrai

Šeštadienį Palangoje – kovos dėl STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo taurės

2021-08-13

Šeštadienį Palangoje – kovos dėl STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo taurės

Šį šeštadienį Palangoje paaiškės STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo taurės naujieji savininkai. Šiemet dėl titulo susikaus septynios ekipos, tarp kurių – ir praėjusių metų taurės savininkas Kauno „Aleksotas“.

„Esame stipriai nukraujavę, neturėsime nei vieno rinktinės nario, todėl šįsyk į turnyrą vyksime nusiteikę labiau mėgėjiškai. Lyginant su pernykšte sudėtimi, kuri laimėjo taurę, neturėsime Pauliaus Giedraičio, Elvino Navicko, todėl frontą bandys laikyti senukai. Tiesa, turėsime naują vartininką – legionierių iš Lenkijos.

Be abejo, į aikštę eisime laimėti, tačiau jei nepavyks – nieko baisaus nenutiks. Būsime aštuoniese, tad nusiteikę smagiai pasižaisti“, – sakė „Aleksoto“ vadovas Rimvydas Bakus.

„Aleksotas“ ketvirtfinalyje susikaus su po keletos metų į paplūdimio futbolą sugrįžusiu „Rings“ klubu. Pastarajam atstovaus su IGOL čempionais šiemet tapę Viktoras Bartosevičius, Pavelas Pelakauskas, Vasilijus Novičkovas ir Marius Šalkauskas.

Antrąją ketvirtfinalio porą sudarys šių metų debiutantai – Panevėžio „Dembava“ ir Ukmergės „Šiandien plotas“, o trečiąją – Vilniaus „Audra“ ir Kupiškio „Narjanta“. Pastaroji pora žaidė ir čempionato ketvirtfinalyje, tik tąsyk „Audros“ komanda savo sudėtyje neturėjo IGOL žaidėjų Pavelo Smolkovo, Aleksandro Lebedevo bei padėti negalėjusių senbuvių Saimono Vitkausko ir Aurimo Tamaliūno.

„Kaip visada, tikslai patys aukščiausi. Šįsyk turėsime stiprią ir, labai svarbu, tolygią sudėtį. Lyginant su čempionatu, šįsyk komandoje turėsime daugiau patyrusių žaidėjų. Manau, kovoje dėl titulo tai yra labai svarbu“, – sakė S. Vitkauskas.

Ketvirtąją porą turėjo sudaryti Vilniaus „Raikos“ ir Mažeikių „Olimpo SC“ ekipos, tačiau jau ištraukus burtus paaiškėjo, kad mažeikiškiai į turnyrą neatvyks.

TVARKARAŠTIS

Ketvirtfinalis:

10:00 Dembava – Šiandien plotas

10:35 Narjanta – Audra

11:10 Aleksotas – Rings

„Mažoji“ taurė:

12:00 1 ketvirtfinalio pralaimėjusi komanda – 2 ketvirtfinalio pralaimėjusi komanda

13:15 „Mažosios taurės“ finalas*

*trečiajame ketvirtfinalyje pralaimėjusi komanda automatiškai keliauja į mažosios taurės finalą dėl Olimpo SC pasitraukimo iš varžybų.

Pagrindinė taurė:

14:00 1 ketvirtfinalio laimėtojai – 2 ketvirtfinalio laimėtojai

14:40 3 ketvirtfinalio laimėtojai – „Raika“

16:15 FINALAS

Susijusios naujienos