Lietuvos futbolo federacija

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas

Susipažinkite – pilnas pasaulio salės futbolo čempionato grupės etapo tvarkaraštis

2021-08-26

Susipažinkite – pilnas pasaulio salės futbolo čempionato grupės etapo tvarkaraštis

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje startuoja jau vos po keleto dienų, tad kviečiame susipažinti su pilnu grupės etapo tvarkaraščiu.

Čempionate iš viso dalyvauja 24 komandos, jos buvo suskirstytos į 6 grupes.

Iš kiekvienos grupės į atkrintamąsias pateks dvi pirmas vietas užėmusios šalys bei keturios geriausios trečiosios komandos.

Žemiau pristatome jums pilną pirmojo etapo – grupių varžybų – tvarkaraštį.

Rugsėjo 12 diena (sekmadienis)

16.00 Rusijos futbolo sąjunga – Egiptas (B grupė, Vilnius);

18.00 Uzbekistanas – Gvatemala (B grupė, Vilnius);

18.00 Kosta Rika – Kazachstanas (A grupė, Kaunas);

20.00 Lietuva – Venesuela (A grupė, Kaunas);

Rugsėjo 13 diena (pirmadienis)

18.00 Marokas – Saliamono Salos (C grupė, Kaunas);

18.00 Panama – Čekija (D grupė, Klaipėda);

20.00 Tailandas – Portugalija (C grupė, Kaunas);

20.00 Vietnamas – Brazilija (D grupė, Klaipėda);

Rugsėjo 14 diena (antradienis)

18.00 Paragvajus – Ispanija (E grupė, Klaipėda);

18.00 Serbija – Iranas (F grupė, Vilnius);

20.00 Angola – Japonija (E grupė, Klaipėda);

20.00 Argentina – JAV (F grupė, Vilnius);

Rugsėjo 15 diena (trečiadienis)

18.00 Kosta Rika – Venesuela (A grupė, Kaunas);

18.00 Egiptas – Gvatemala (B grupė, Vilnius);

20.00 Lietuva – Kazachstanas (A grupė, Kaunas);

20.00 Uzbekistanas – Rusijos futbolo sąjunga (B grupė, Vilnius);

Rugsėjo 16 diena (ketvirtadienis)

18.00 Saliamono Salos – Portugalija (C grupė, Kaunas);

18.00 Panama – Vietnamas (D grupė, Klaipėda);

20.00 Tailandas – Marokas (C grupė, Kaunas);

20.00 Brazilija – Čekija (D grupė, Klaipėda);

Rugsėjo 17 diena (penktadienis)

18.00 Ispanija – Japonija (E grupė, Klaipėda);

18.00 Iranas – JAV (F grupė, Vilnius);

20.00 Angola – Paragvajus (E grupė, Klaipėda);

20.00 Argentina – Serbija (F grupė, Vilnius);

Rugsėjo 18 diena (šeštadienis)

18.00 Gvatemala – Rusijos futbolo sąjunga (B grupė, Kaunas);

18.00 Egiptas – Uzbekistanas (B grupė, Vilnius);

20.00 Kosta Rika – Lietuva (A grupė, Kaunas);

20.00 Venesuela – Kazachstanas (A grupė, Vilnius);

Rugsėjo 19 diena (sekmadienis)

16.00 Čekija – Vietnamas (D grupė, Kaunas);

16.00 Brazilija – Panama (D grupė, Klaipėda);

18.00 Saliamono Salos – Tailandas (C grupė, Kaunas);

18.00 Portugalija – Marokas (C grupė, Klaipėda);

Rugsėjo 20 diena (pirmadienis)

18.00 Japonija – Paragvajus (E grupė, Vilnius);

18.00 Ispanija – Angola (E grupė, Klaipėda);

20.00 Iranas – Argentina (F grupė, Vilnius);

20.00 JAV – Serbija (F grupė, Klaipėda).

Bilietus į visas rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

Vis dar vyksta savanorių paieška – visi, norintys sudalyvauti didžiausiame renginyje Lietuvos sporto istorijoje, kviečiami užpildyti anketą paspaudę čia.

Susijusios naujienos