Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

M. Stankevičius prieš mūšį su Ispanija: „Žaidžiant su tokia rinktine ambicijos visada yra didelės“

2021-09-07

M. Stankevičius prieš mūšį su Ispanija: „Žaidžiant su tokia rinktine ambicijos visada yra didelės“

Lietuvos vaikinų U21 futbolo rinktinė jau šį vakarą sužais antrąsias savo rungtynes Europs čempionato atrankos varžybose – Mariaus Stankevičiaus auklėtinių laukia akistata su pajėgia Ispanijos bendraamžių vienuolike.

Lietuviams tai bus antrasis mačas atrankoje – pirmąjį mūsiškiai penktadienį išvykoje 1:3 pralaimėjo Slovakijos bendraamžiams.

Kaip prieš rungtynes kalbėjo ekipos strategas Marius Stankevičius, reikia vertinti galimybes išmėginti savo jėgas su tokio pajėgumo varžovu.

„Žaidžiame už savo šalį, tai mums visiems yra garbė ir nepriklausomai, ar tai būtų Ispanija, ar kita šalis – mes žaidžiame už save. Turime gerbti tai, ką darome, džiaugtis tuo, ką darome ir daryti viską, kas nuo mūsų priklauso.

Žaidžiant prieš tokio lygio rinktinę ambicijos visada yra didelės, yra daug noro. Turime įvertinti, ką galime padaryti prieš tokio lygio rinktinę, bet įdėsime bendras pastangas padaryti maksimumą, ką mes sugebame“, – teigė rinktinės treneris.

Jis taip pat išskyrė ne vieną būsimo varžovo stiprybę.

„Savybės nuo seno yra panašios – žaidimas, kamuolio laikymas, žaidėjų judėjimas, keitimasis pozicijomis, tai yra modernaus futbolo įteigimas. Jie tai demonstruoja, rodo labai aukštą lygį ir dalykuose, kurie padaro skirtumą futbole.

Turime žiūrėti, ką jie atneša su savo tendencijomis, tačiau tuo pačiu – ir nenusileisti asmenybėmis, tuo, kas mes esame. Žaisdami už savo rinktinę turime turėti kažką daugiau savo viduje“, – teigė treneris.

Tuo tarpu rinktinės gynėjas Vilius Armalas sakė, jog komanda turėtų pamirši pralaimėtas rungtynes Slovakijoje ir visą dėmesį kreipti į antradienio akistatą LFF stadione.

„Dar neseniai buvo rungtynės su Slovakija, bet turime žiūrėti į priekį ir ruoštis žaisti prieš ispanus.Dabar yra tik teigiama emocija, visi labai laukia šių rungtynių, mums yra dviguba motyvacija sužaisti prieš tokią komandą, nes žaidžiame nedaug tokio lygio rungtynių.

Smagu, kad žaisime namuose, prie savų žiūrovų ir tikimės, kad jie ateis mūsų palaikyti“, – sakė futbolininkas.

Kalbėdamas apie mačą Slovakijoje žaidėjas sakė, jog po akistatos liko mintys, kad iš jos buvo galima paimti daugiau.

„Rungtynes nulėmė nedidelės detalės, nelabai galvojame apie rezultatą, labiau – apie tai, ką galime iš rungtynių paimti kaip žaidėjai ir dabar jau žiūrime į priekį“, – akcentavo V. Armalas.

Lietuvos ir Ispanijos vaikinų rinktinės antradienį žais 18.30 val. Vilniaus LFF stadione, įsigyti bilietus į šias rungtynes galite paspaudę čia.

Taip pat primename, jog prieš rungtynes stadione stovės skiepobusas, kuriame bus galima gauti nemokamą vakciną nuo COVID-19. O kiekvienas pasiskiepijęs ir dar neturintis bilieto, galės gauti jį nemokamai.

Susijusios naujienos

 • U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  2022-09-28

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė vėlų antradienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes išvykoje su Vengrijos bendraamžiais. Lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą rezultatu 0:1. Didelį dėmesį...

 • Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  2022-09-24

  U-21 rinktinė

  Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai...

 • U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  2022-09-21

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė rugsėjo mėnesį sužais dvejas draugiškas rungtynes. Neseniai atrankos į Europos čempionatą ciklą užbaigusi vaikinų rinktinė rugsėjį sužais dvejas draugiškas...