Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

LFF stadione lankėsi FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura

2021-09-14

LFF stadione lankėsi FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura

Lietuvoje viešinti FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura apsilankė LFF stadione, stebėjo Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės treniruotę ir dalyvavo diskusijoje apie moterų futbolą Lietuvoje. 

F. Samoura į Lietuvą atvyko stebėti FIFA pasaulio salės futbolo čempionato rungtynių ir sekmadienį lankėsi rungtynese Vilniuje ir Kaune, o pirmadienį ir pirmosiose čempionato rungtynėse Klaipėdoje.

Prieš išvykdama iš šalies FIFA vadovė apsilankė ir Lietuvos futbolo federacijos ofise ir stadione stebėjo moterų nacionalinės rinktinės treniruotę ir palinkėjo komandai sėkmės artėjančiose atrankos į FIFA pasaulio moterų futbolo čempionato rungtynėse. Nacionalinės rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė generalinei sekretorei įteikė ypatingą dovaną – rinktinės marškinėlius.

Generalinei sekretorei taip pat buvo pristatyta Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos moterų futbolo asociacijos parengta moterų futbolo strategija.

„Atvykau į Lietuvą pamatyti kaip Lietuvos futbolo federacija pirmą kartą savo istorijoje organizuoja tarptautinį FIFA renginį. Iš to ką pamačiau per šias tris dienas jaučiu pasididžiavimą, nes žinau, kad Lietuvos futbolo federacijos vadovai rimtai dirba vystydami futbolą visoje šalyje, –  teigė F. Samoura. – Šio vizito metu taip pat išreiškiau palaikymą Lietuvos futbolo federacijos moterų futbolo asociacijai, kad moterų futbolas šalyje pakiltų į kitą lygį.“

 Bilietus į FIFA pasaulio salės futbolo čempionato rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Susijusios naujienos