Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

Paaiškėjo vaikinų rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos rungtynėms

2021-10-02

Paaiškėjo vaikinų rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos rungtynėms

Lietuvos vaikinų (iki 21 metų) rinktinė jau netrukus stos į dar dvi kovas Europos čempionato atrankoje. Lietuvių laukia du mūšiai savų žiūrovų akivaizdoje.

Spalio 8 dieną lietuviai susitiks su Maltos, o spalio 12 dieną – su Rusijos bendraamžiais. Abejos rungtynės bus žaidžiamos Alytaus stadione.

Į sudėtį šiam langui vėl buvo įtraukti praėjusiame lange su vyrų rinktine plušėję Karolis Uzėla ir Benas Šatkus, taip pat po traumos atsigavęs Benas Anisas.

Pilna Lietuvos vaikinų rinktinės sudėtis rungtynėms su Malta ir Rusija:

C grupės varžybose Lietuvos rinktinė kol kas pralaimėjo abu žaistus susitikimus – išvykoje 1:3 nusileista Slovakijos, o namuose 0:2 – Ispanijos bendraamžiams.

Tuo tarpu Malta atranką pradėjo namuose 4:1 nušluodama Šiaurės Airijos komandą, tačiau vėliau išvykoje net 0:6 neprilygo rusams.

Rusai, be šios pergalės, pirmame mače 1:4 neprilygo Ispanijos komandai.

Tiesiai į čempionatą pateks tik grupės laimėtojai, antrą vietą užėmusios komandos dar turės varžytis papildomame atkrintamųjų etape.

2023-aisiais Europos vaikinų futbolo čempionatas vyks Sakartvele ir Rumunijoje.

Susijusios naujienos

 • U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  2022-09-28

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė vėlų antradienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes išvykoje su Vengrijos bendraamžiais. Lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą rezultatu 0:1. Didelį dėmesį...

 • Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  2022-09-24

  U-21 rinktinė

  Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai...

 • U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  2022-09-21

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė rugsėjo mėnesį sužais dvejas draugiškas rungtynes. Neseniai atrankos į Europos čempionatą ciklą užbaigusi vaikinų rinktinė rugsėjį sužais dvejas draugiškas...