Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

Paaiškėjo LMFA I lygos ketvirtfinalių poros

2021-10-15

Paaiškėjo LMFA I lygos ketvirtfinalių poros

Šią savaitę finišavo pirmenybių pirmasis etapas, sužaidus paskutines rungtynes Pietų-Rytų regiono grupėje.

Iš pirmenybių pasitraukus Nemenčinės MFK ekipai jai buvo įskaityti techniniai pralaimėjimai 0:3, FK Vilnius B ir „SC-Ukmergė“ komandų naudai.

Grupės lyderė MFA „Žalgiris“ B-MRU iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės ir peržengė šimto įvarčių ribą. Švenčionių stadione vykusiose rungtynėse žalgirietės 9:0 pranoko Švenčionių SC-FK „Utenis“ B komandą, o Austėja Petkevičiūtė išsiskyrė hetriku.

Meidos Proscevičiūtės „pokerio“ vedama „SC-Ukmergė“ 4:1 ekipa įveikė MFK „Žalgiris“-Širvintų SC komandą. Pergalė ukmergietėms leido taškais susilyginti su FK Vilnius B komanda, tačiau dėl tarpusavio susitikimų rezultatų kriterijaus vilnietės išsaugojo antrą vietą grupėje.

II etapo (ketvirfinaliai ir rungtynės dėl 9–12 vietų) susitikimai numatyti spalio 29 dieną.

Dėl 1–8 vietų:

FK Vilnius B – FA-FK Panevėžys-PRSSG

FK Gintra B-ŠSG – MFK Žalgiris-Širvintų SC

Kauno Žalgirio FA – SC-Ukmergė

MFA Žalgiris B-MRU – Tauragės SC-MFK

Dėl 9–12 vietų:

FK Šešupė – FK Saned-Joniškio SC

FK Vilkija – Nemenčinės MFK (pasitraukė iš varžybų).

Rezultatyviausios žaidėjos po I etapo:

1. Erika Šupelytė (MFA „Žalgiris“ B-MRU) – 30 įvarčių

2. Karolina Kurapatkina („Kauno Žalgirio“ FA) – 20 įv.

3. Greta Lukjančukė (FK „Gintra“ B-ŠSG) – 19 įv.

4. Meida Proscevičiūtė („SC-Ukmergė“) – 18 įv.

5. Tereza Romanovskaja (FK „Gintra“ B-ŠSG) – 17 įv.

6. Dovilė Dockaitė (FK „Šešupė“) – 15 įv.

7. Elzė Kiškūnaitė (MFK „Žalgiris“-Širvintų SC) – 13 įv.

8–9. Ema Kriaučiūnaitė („Kauno Žalgirio“ FA) ir Ugnė Slankauskaitė (MFA „Žalgiris“ B-MRU) – po 11 įv.

Pietų-Rytų regiono grupės lentelė

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

Lyg.

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

MFA Žalgiris B-MRU

12

12

0

0

103

3

+100

36

2.*

FK Vilnius B

12

8

1

3

34

17

+17

25

3.

SC-Ukmergė

12

8

1

3

43

25

+18

25

4.

MFK Žalgiris-Širvintų SC

12

6

0

6

32

30

+2

18

5.

FK Šešupė

12

4

0

8

36

43

-7

12

6.*

Nemenčinės MFK

12

1

1

10

8

84

-76

4

7.

Švenčionių SC-FK Utenis B

12

1

1

10

5

59

-54

4

Šiaurės-Vakarų regiono grupės lentelė

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

Lyg.

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Gintra B-ŠSG

10

10

0

0

65

6

+59

30

2.

Kauno Žalgirio FA

10

8

0

2

58

12

+46

24

3.*

FA-FK Panevėžys-PRSSG

10

4

0

6

30

36

-6

12

4.

Tauragės SC-MFK

10

4

0

6

25

25

0

12

5.

FK Vilkija

10

3

1

6

18

41

-23

10

6.

FK Saned

10

0

1

9

8

84

-76

1

* užimtos aukštesnės vietos dėl tarpusavio susitikimų rezultatų kriterijaus

Ievos Markūnaitės nuotr.

Susijusios naujienos