Lietuvos futbolo federacija

Playmakers

Liko 10 dienų iki „Playmakers“ pirmo etapo dalyvių registracijos pabaigos

2021-10-20

Liko 10 dienų iki „Playmakers“ pirmo etapo dalyvių registracijos pabaigos

Iki spalio pabaigos vyksta atviroji registracija į „Playmakers“ centrus, kuriuose vyks futbolo užsiėmimai su mergaičių grupėmis.

Dvejus metus truksiančios UEFA „Playmakers“ kampanijos tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 m. amžiaus mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Pirmose treniruočių sesijose didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių pasitikėjimui didinti bei skatinti atviresnį bendravimą, o vėliau įjungiami ir futbolo elementai, tačiau labiausiai akcentuojamas yra fizinės veiklos smagumas.

Registracija vyksta į 30 Lietuvoje veikiančių „Playmakers“ centrų, užpildžius anketą šioje nuorodoje. Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Valikonienė džiaugėsi, jog didžioji dalis centrų jau subūrė pirmąją dalyvaujančių mergaičių grupę: „Dauguma centrų jau turi pilnas grupes, kurias sudaro po 30 ar daugiau mergaičių. Tačiau dar yra miestų, kur trūksta užsiregistravusių mergaičių, kaip Panevėžys, Gargždai, Radviliškis, Ariogala, tad tikrai skatiname suskubti, kol liko laisvų vietų“.

Projekto organizatoriai atkreipia mergaičių tėvų ir globėjų dėmesį, jog „Playmakers“ centre pilnai susidarius pirmajai grupei, užsiėmimai antrajai grupei vyks 2022 metų pavasarį.

„Kadangi kiekvienas centras dėl sporto salės dydžio ar nedidelio dirbančių pedagogų skaičiaus turi ribotas vietas, tokiu atveju mergaitės paklius į antrą užsiėmimų bloką, kuris vyks pavasarį. Šiam užsiėmimų blokui grupę planuojama rinkti nuo kovo mėnesio“, – teigė Greta Valikonienė.

Visą informaciją apie projektą kviečiame sekti svetainėje www.playmakers.lt.

Susijusios naujienos

 • „Playmakers“ centrų pedagogus subūrė mokymai Kaune

  2021-10-07

  Playmakers

  „Playmakers“ centrų pedagogus subūrė mokymai Kaune

  Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolo užsiėmimus įtraukti jaunas mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Spalio 5...

 • Startuoja mergaičių registracija į „Playmakers“ centrus

  2021-09-06

  Playmakers

  Startuoja mergaičių registracija į „Playmakers“ centrus

  Ilgai lauktas „Disney“ ir UEFA  projektas „Playmakers“ atveria duris Lietuvos mergaitėms. Tėvai kviečiami užpildyti nemokamą registraciją į vieną iš 30-ies veikiančių „Playmakers“ centrų. Europoje...

 • „Playmakers“ centrais Lietuvoje taps 30 įstaigų

  2021-08-23

  Playmakers

  „Playmakers“ centrais Lietuvoje taps 30 įstaigų

  Mergaitėms skirta naujausia UEFA ir „Disney“ kampanija „Playmakers“ startuos šį rudenį Lietuvos ugdymo įstaigose. Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą...