Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolas

LFF stadione šventiškai finišavo Moterų regioninės lygos varžybos

2021-10-20

LFF stadione šventiškai finišavo Moterų regioninės lygos varžybos

Spalio 17 dieną LFF stadione sužaistos paskutinės Vilniaus regiono grupės rungtynės, po kurių buvo pagerbtos lygoje dalyvavusios mėgėjų komandos. 

Finalinę varžybų dieną sužaistos dvejos rungtynės. MFA „Bitės“ merginos 2:1 įveikė FK Vilnius merginų komandą, o LFF moterų komanda įveikė „Bites“ rezultatu 4:1. Po rungtynių paaiškėjo galutinė sostinės regiono komandų rikiuotė: „JL Stars“ merginos, „Fly Ladies“, FK Vilnius merginos, LFF moterys, MFA „Bitės“ merginos. 

Futbolo šventė iš aikštės persikėlė į LFF konferencijų salę, kurioje komandų atstovėms ir individualių prizų laureatėms buvo įteikti apdovanojimai. Sveikinimo kalbas tarė lygos iniciatorės Vilma Zurzė ir Greta Valikonienė, Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Deividas Šemberas ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Sergejus Slyva. 

„Atsiradusi Moterų regioninė lyga yra itin sveikintina iniciatyva. Manau, kad taip sparčiai populiarėjant moterų futbolui Lietuvoje, šis projektas turi dideles perspektyvas ir gali išvirsti į dar masiškesnes varžybas. Šį projektą reikia vystyti ir toliau, o regioninis principas yra patogus futbolo mėgėjams, jog būtų trumpesnės kelionės, daugiau komandų, dalinimosi puikiomis emocijomis“, – įspūdžiais pasidalino Deividas Šemberas. 

„Keturi regionai, 23 komandos, dar daugiau besišypsančių moterų, dar daugiau futbolo rungtynių ir smagiai bei kokybiškai praleisto laiko – taip būtų galima apibūdinti  2021 metų sezoną.  Lietuvos regioninė moterų lyga auga ir plečiasi, o jos potencialas yra iš tiesų didelis. Noriu padėkoti visoms komandoms, jų treneriams  ir entuziastams už jų didelį norą dalyvauti, teigiamas emocijas ir kuriamas nepakartojamas akimirkas. Kartu norėčiau pakviesti ir kitas organizacijų, įmonių, bendruomenių moteris burtis ir atrasti save futbolo aikštelėje.

Taip pat, labai norėčiau padėkoti visiems regionų koordinatoriams, apskričių futbolo federacijoms, savo kolegoms už skirtą laiką ir svarų indėlį prisidedant prie šio gražaus projekto vystymo“, – teigė Lietuvos moterų futbolo asociacijos generalinė direktorė Vilma Zurzė. 

Susijusios naujienos

 • Prienuose surengtas Moterų regioninės lygos turas

  2021-10-05

  Moterų futbolas

  Prienuose surengtas Moterų regioninės lygos turas

  Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos stadione sekmadienį praūžė Pietų regiono grupės kovos. Varžybose sėkmingiausiai pasirodė Alytaus SRC-MFK ekipa, 6:4 įveikusi „Šešupė-City“ komandą ir 9:3 Lazdijų...

 • Švenčionių SC merginos užsitikrino titulą

  2021-09-08

  Moterų futbolas

  Švenčionių SC merginos užsitikrino titulą

  Pirmadienį Utenos Saulės gimnazijos stadione vyko Lietuvos moterų regioninės lygos Utenos grupės atidėtų rungtynių turas.   Turas prasidėjo lengva lyderių Švenčionių SC „Merginų“ pergale prieš...

 • Finišavo Moterų regioninės lygos Vakarų regiono pirmenybės

  2021-09-07

  Moterų futbolas

  Finišavo Moterų regioninės lygos Vakarų regiono pirmenybės

  Sekmadienį finišavo Lietuvos moterų regioninės lygos Vakarų grupės varžybos, kurių nugalėtojomis tapo Telšių „Džiugietės“. Lemiamoje sezono dvikovoje „Džiugietės“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su FK...