Lietuvos futbolo federacija

Vaikų varžybos

Lapkričio 3–9 d. nebus vykdomos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos rungtynės

2021-10-28

Lapkričio 3–9 d. nebus vykdomos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos rungtynės

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija informuoja, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 152 3.2.1.4 punktu, 2021 m. lapkričio 3–9 d. neformalusis vaikų švietimas (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą) turi būti vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

Atitinkamai, vadovaujantis 2021–2022 m. sezono „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos futbolo čempionato PRO lygmens nuostatų 1.19 punktu ir čempionato Apskričių lygmens nuostatų 1.20 punktu, 2021 m. lapkričio 3–9 d. yra traktuojamos kaip „blokuotos valandos“, t. y. kaip LVJUFA patvirtintas laikas, kurio metu negali būti vykdomos jokios futbolo varžybos, rungtynės ir/ar turnyrai.

Dėl šios priežasties, visos komandos, kurios dalyvauja 8×8 ir/ar 5×5 formato (11×11 formatas LFF yra pripažintas aukšto meistriškumo varžybomis, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos sporto įstatyme) futbolo varžybose, privalo tokias rungtynes nukelti.

Asociacija primena, kad aukščiau nurodyto draudimo nesilaikymas, gali sąlygoti tiek administracinę atsakomybę, taikomą pažeidėjams už minėtos LR Vyriausybės nutarimo nuostatos nesilaikymą, bei, taip pat, gali būti asociacijos Drausmės komiteto svarstymo ir sankcijų objektu.

LVJUFA kviečia čempionate dalyvaujančias organizacijas produktyviai išnaudoti susidariusį laisvą laiką ir susitvarkyti savo sužaistų rungtynių protokolus COMET sistemoje, taip pat peržiūrėti savo komandų nesužaistų/atidėtų rungtynių sąrašą ir jas sužaisti, raštu susitarus su varžovais dėl naujos datos, laiko bei vietos.

Vadovaujantis čempionato nuostatų 4.20  punktu, visos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos futbolo čempionato pirmos sezono pusės rungtynės privalo būti sužaistos iki 2021 metų lapkričio 30 dienos.

LVJUFA informacija; K. Paulausko nuotrauka

Susijusios naujienos

 • Penktadienį startuos Lietuvos vaikų lygos čempionatas

  2021-08-19

  Vaikų varžybos

  Penktadienį startuos Lietuvos vaikų lygos čempionatas

  Rugpjūčio 20 dieną prasidės 2021–2022 m. sezono Lietuvos vaikų lygos (LVL) futbolo čempionato PRO lygmens varžybos. Varžybų dalyvius prieš startą pasveikino čempionatą vykdančios Lietuvos vaikų...

 • Startuoja Wellkid lygos sezonas

  2020-09-04

  Vaikų varžybos

  Startuoja Wellkid lygos sezonas

  2020–2021 m. sezono Lietuvos vaikų futbolo čempionatas „Wellkid lyga“ oficialiai startuoja rugsėjo 4 dieną. Atnaujinto formato Wellkid lyga šiemet skiria didesnį dėmesį žaidėjų meistriškumui vystyti...

 • Futsal turnyre „Auk su futbolu“ – garliaviečių triumfas

  2020-01-27

  Vaikų varžybos

  Futsal turnyre „Auk su futbolu“ – garliaviečių triumfas

  Šeštadienį Garliavos sporto ir kultūros centre karaliavo vaikų salės futbolas. Kauno rajono Garliavos futbolo klubas sukvietė įvairias komandas į turnyrą „Auk su futbolu“. 2010 ir 2012 metų gimimo...