Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

LSFL sezono akordas – čempionų ir vicečempionų akistata

2021-06-15

LSFL sezono akordas – čempionų ir vicečempionų akistata

2020 – 2021 metų Lietuvos studentų futbolo sezonas baigėsi aukšta nata – paskutinėse rungtynėse susikovė naujieji čempionai (Kauno technologijos universiteto studentai) ir naujieji vicečempionai (Vilniaus universiteto futbolininkai). Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Prieš finalinę dvikovą stipriausias komandas pasveikino ne tik LSFL vadovai, tačiau ir abiejų stipriausių sezono universitetų rektoriai. Taip pat buvo apdovanoti geriausi abiejų komandų žaidėjai – vartininkas Ernestas Černiavskij ir KTU kapitonas Algirdas Kvalkauskas.

Rungtynės startavo KTU dviem atakomis, tačiau netrukus žaidimas išsilygino, o dar po kelių minučių iniciatyvą į savo rankas perėmė Vilniaus universiteto futbolininkai. Ypač aktyvus atakoje buvo Liutauras Rimkus. Vis tik, savaisiais šansais pasinaudoti jis nesugebėjo.

„Liutauras fiziškai geriau pasiruošęs, o tai ir matosi aikštėje. Sunku pasakyti, kaip viskas būtų pakrypę, jei dar iki pertraukos būtumėm įmušę“, – sakė VU treneris Rimantas Turskis.

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo lėtesnis, o įpusėjus antrajai kėlinio pusei iniciatyvą į savo rankas perėmė kauniečiai.

Kai jau atrodė, kad per rungtynes nebus įmuštas nei vienas įvartis, Deividas Maciulis po gražios komandos atakos smūgiavo užtikrintai ir rezultatyviai. Tuomet iki susitikimo pabaigos buvo likusios vos devynios minutės.

Kauniečiams jų tiek net nereikėjo. Per artimiausias keturias minutes ši komanda dusyk kėlė kamuolį nuo kampinio gairelės ir abiem atvejais kilo rimtas pavojus. Pirmuoju atveju VU išsigelbėjo, antruoju – nebuvo jokių šansų. Pasižymėjo iš gynybos prisijungęs Žygimantas Grinevičius.

Per likusį laiką nei viena, nei kita komanda rimtesnio pavojaus sukurti nesugebėjo.

„Kovingos rungtynės. Nei vieni, nei kiti nenorėjo nusileisti. Iki pertraukos geresni buvo vilniečiai, po pertraukos jau mes buvome arčiau įvarčio. Iš esmės, lygios rungtynės, lygus ir rezultatas ir visai esu tuo patenkintas“, – reziumavo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Susijusios naujienos

 • Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  2022-05-20

  Studentų futbolas

  Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Iš pradžių Kauno technologijos universiteto rinktinė susitikimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu baigė lygiosiomis...

 • Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą

  2022-05-13

  Studentų futbolas

  Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą

  Lietuvos studentų futbolo lygos devintojo turo rungtynėse Lietuvos sporto universiteto futbolininkai 2:0 uostamiestyje nugalėjo Klaipėdos universiteto komandą bei turnyro lentelėje sugrįžo į trečiąją...

 • VU užtikrintai nugalėjo VDU bei priartėjo prie čempionų titulo

  2022-05-11

  Studentų futbolas

  VU užtikrintai nugalėjo VDU bei priartėjo prie čempionų titulo

  Lietuvos studentų futbolo lygos devintajame ture Vilniaus universtiteto futbolininkai savo aikštėje 7:2 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto komandą ir dabar juos nuo čempiono titulo skiria keturi...