Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos apskritis

Pasibaigė 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

2021-11-02

Pasibaigė 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Finišavo 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės, kuriose šiemet dalyvavo 8 komandos. Paskutinių pirmenybių rungtynių dvi baigtys galėjo nulemti, kad ir čia būtų reikėję papildomų rungtynių, bet savo dvikovos pabaigoje pergalingą įvartį įmušusi Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ komanda iškovojo tris taškus, kurie leido sugrįžti į turnyrinės lentelės viršūnę bei po metų pertraukos vėl tapti pirmenybių nugalėtojais.

Praėjusių metu sezone be konkurencijos žygiavusi ir nugalėtoja tapusi Klaipėdos „Neptūnas B“ komanda (31 tšk.) šiemet nesugebėjo apginti titulo, nors abejose tarpusavio rungtynėse šiame sezone įveikė šių metų nugalėtoją „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ komandą. Visgi jie prarado taškus dvikovose su kitais varžovais.

Kretingos „Minijos“ dubleriai (28 tšk.) debiutavo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse ir paskutinėse rungtynėse buvo arti to, kad iškovotų pergalę, kuri būtų leidusi papildomose rungtynėse pakovoti net dėl nugalėtojų titulo. Bet nesėkminga rungtynių pabaiga privertė Kretingos jaunimą šiemet tenkintis trečiąja vieta.

Aštuonias pergales pasiekusi Klaipėdos futbolo mokyklos dublerių komanda (24 tšk.) užėmė ketvirtąją vietą tarp aštuonių ekipų ir po dviejų metų Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai netapo prizininkais.

Viena pozicija aukščiau šį sezoną baigė Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“ (19 tšk.) komanda, kuri pirmenybėse dalyvavo antrus metus paeiliui, o šiai komandai taškų šiame sezone iškovoti nepavyko tik dvikovose prieš „Neptūno B“ komandą.

Traumų kamuota Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvario“ komanda (16 tšk.) negalėjo džiaugtis praėjusio sezono sėkme ir šiemet dažniau pralaimėdavo nei laimėdavo, o tai privertė nukristi net keliomis pozicijomis žemiau lyginant su praėjusiais metais.

Palangos FK „Gintaras“ (11 tšk.) gan sėkmingai pradėjo debiutinį sezoną, kai per pirmas keturias rungtynes surinko net 7 taškus, bet vėliau pasipylus pralaimėjimų virtinei susidūrė ir su mėgėjiškam futbolui būdinga problema, kad sunkiai sekėsi surinkti žaidėjus rungtynėms ir sezoną baigė aplenkusi tik vieną komandą.

„Rosos“ komanda (3 tšk.) šiame sezone pateikė tik vieną staigmeną, įveikdama ne pajėgiausios sudėties rungtyniavusią Klaipėdos FM dublerių komandą, bet daugelyje kitų rungtynių varžovams sugebėdavo pasipriešinti tik pirmoje rungtynių pusėje.

KLFF.lt informacija ir nuotr.

Susijusios naujienos

 • Įvyko Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidento rinkimai

  2022-04-08

  Klaipėdos apskritis

  Įvyko Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidento rinkimai

  Balandžio 7 dieną įvyko eilinis visuotinis Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos narių susirinkimas, kurio metu buvo tvirtinamos metinės KLFF veiklos ir finansinės ataskaitos...

 • Jubiliejaus proga pasveikintas Vaidas Žutautas

  2021-07-26

  Klaipėdos apskritis

  Jubiliejaus proga pasveikintas Vaidas Žutautas

  Šią savaitę penkiasdešimtąjį gimtadienį šventė buvęs „Bangos“ vartininkas ir ilgametis klubo treneris Vaidas Žutautas. Penktadienį per „Optibet A lygos“ rungtynių pertrauką trenerį jubiliejaus proga...

 • LFF vadovai lankėsi Kretingoje

  2019-07-11

  Klaipėdos apskritis

  LFF vadovai lankėsi Kretingoje

  Nauja dirbtinė futbolo danga šiemet atkeliaus į Kretingą, patvirtino ketvirtadienį su Kretingos rajono meru Antanu Kalniumi susitikęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius...