Lietuvos futbolo federacija

UEFA Futsal taurė

J. Jeremejevas: "Varžovas kabino koją, bet gavau raudoną kortelę"

2016-08-22

J. Jeremejevas: "Varžovas kabino koją, bet gavau raudoną kortelę"

Po UEFA salės futbolo atrankos D grupės turnyro paskutinių rungtynių Panevėžio "Baltijos" žaidėjas Jurijus Jeremejevas neslėpė nusivylimo ir apmaudo.

Linas Jocius/sekunde.lt; OR foto

Rungtynės baigėsi įtempta ir atkaklia Panevėžio „Baltijos“ ir Sarajevo „Centar“ (Bosnija ir Hercegovina) kova. Čia, deja, pergalę 4:1 (1:0) iškovojo svečiai iš Sarajevo.

Labai įtemptos rungtynės, išlyginę rezultatą sėkmingai grįžome į kovą dėl pergalės. Kartais atrodė, kad galime įmušti antrą įvartį ir laimėti. Tačiau tas momentas, raudona kortelė ir lūžis, po kurio jau buvo sunku kažką pakeisti“, – po mačo teigė vienintelio įvarčio autorius J. Jeremejevas.

Rezultatu esant lygiam 1:1 jis mačo pabaigoje sulaukė griežto teisėjų verdikto - gavo antrą geltoną kortelę. Po šio epizodo bosniai persvėrė rezultatą savo naudai.

„Vartininkas jau buvo išėjęs iš savo aikštelės, tikrai kabino mano koją. Deja, teisėjas pamatė kažką kitką, nežinau, ką jis čia įžvelgė, gavau antrą geltoną ir kortelę už vaidybą, to pasekoje – raudona kortelė ir man rungtynės baigėsi. Manau, kad po šio momento buvo labai sunku kovoti, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tai lėmė rungtynių baigtį. Komanda 2 minutes turėjo žaisti mažumoje, praleidome įvartį ir rungtynių baigtis tapo beveik aiški. Gaila, kad taip atsitiko“, – tvirtino Lietuvos Futsal rinktinės žaidėjas.

"Ta savaitė su UEFA taurės turnyru pasakiška, iškovojome dvi pergales, o jei būtume laimėję finalines rungtynes, lauktų kelionė į Italiją, kas gali būti geriau? Geras palaikymas, puiki arena, nieko negalėjome skųstis. Dabar po rungtynių jaučiuosi tikrai nusivylęs, apmaudu, nes tikrai galėjome žaisti su šiais varžovais, nebuvo taip, kad jie visa galva būtų stipresni už mus, o pralaimėti niekada nemalonu“, – kalbėjo Jurijus Jeremejevas.

Susijusios naujienos

 • Kauno „Vyčiui“ išsprūdo pergalė prieš turnyro šeimininkus

  2017-08-25

  UEFA Futsal taurė

  Kauno „Vyčiui“ išsprūdo pergalė prieš turnyro šeimininkus

  Kauno „Vyčio“ komanda  prestižiniame „UEFA Futsal Cup“ turnyre po neįtikėtinai dramatiškos atomazgos sužaidė lygiosiomis 3:3 su šeimininkais „Differdange“. Lietuvos čempionai dalyvauja preliminaraus...

 • Kauno „Vytis“ starte nusileido Kosovo ekipai

  2017-08-23

  UEFA Futsal taurė

  Kauno „Vytis“ starte nusileido Kosovo ekipai

  Kauno „Vyčio“ salės futbolininkų pirmasis blynas prestižiniame „UEFA Futsal Cup“ turnyre prisvilo. Lietuvos čempionai neišnaqudojo daug šansų ir nusileido Kosovo „Liburn“ klubui. „Vytis“ spaudė...

 • Istorinį vakarą Lietuvos čempionai pasitinka su dainomis

  2017-08-23

  UEFA Futsal taurė

  Istorinį vakarą Lietuvos čempionai pasitinka su dainomis

  Stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas Kauno „Vytis“ jau šį vakarą stos į pirmąją kovą prestižiškiausiame planetoje „UEFA Futsal Cup“ turnyre.  Nuo preliminaraus atrankos etapo dalyvavimą...