Lietuvos futbolo federacija

UEFA Futsal Čempionų lyga

J. Jeremejevas: "Varžovas kabino koją, bet gavau raudoną kortelę"

2016-08-22

J. Jeremejevas: "Varžovas kabino koją, bet gavau raudoną kortelę"

Po UEFA salės futbolo atrankos D grupės turnyro paskutinių rungtynių Panevėžio "Baltijos" žaidėjas Jurijus Jeremejevas neslėpė nusivylimo ir apmaudo.

Linas Jocius/sekunde.lt; OR foto

Rungtynės baigėsi įtempta ir atkaklia Panevėžio „Baltijos“ ir Sarajevo „Centar“ (Bosnija ir Hercegovina) kova. Čia, deja, pergalę 4:1 (1:0) iškovojo svečiai iš Sarajevo.

Labai įtemptos rungtynės, išlyginę rezultatą sėkmingai grįžome į kovą dėl pergalės. Kartais atrodė, kad galime įmušti antrą įvartį ir laimėti. Tačiau tas momentas, raudona kortelė ir lūžis, po kurio jau buvo sunku kažką pakeisti“, – po mačo teigė vienintelio įvarčio autorius J. Jeremejevas.

Rezultatu esant lygiam 1:1 jis mačo pabaigoje sulaukė griežto teisėjų verdikto - gavo antrą geltoną kortelę. Po šio epizodo bosniai persvėrė rezultatą savo naudai.

„Vartininkas jau buvo išėjęs iš savo aikštelės, tikrai kabino mano koją. Deja, teisėjas pamatė kažką kitką, nežinau, ką jis čia įžvelgė, gavau antrą geltoną ir kortelę už vaidybą, to pasekoje – raudona kortelė ir man rungtynės baigėsi. Manau, kad po šio momento buvo labai sunku kovoti, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tai lėmė rungtynių baigtį. Komanda 2 minutes turėjo žaisti mažumoje, praleidome įvartį ir rungtynių baigtis tapo beveik aiški. Gaila, kad taip atsitiko“, – tvirtino Lietuvos Futsal rinktinės žaidėjas.

"Ta savaitė su UEFA taurės turnyru pasakiška, iškovojome dvi pergales, o jei būtume laimėję finalines rungtynes, lauktų kelionė į Italiją, kas gali būti geriau? Geras palaikymas, puiki arena, nieko negalėjome skųstis. Dabar po rungtynių jaučiuosi tikrai nusivylęs, apmaudu, nes tikrai galėjome žaisti su šiais varžovais, nebuvo taip, kad jie visa galva būtų stipresni už mus, o pralaimėti niekada nemalonu“, – kalbėjo Jurijus Jeremejevas.

Susijusios naujienos

 • „Vytis“ – tarp 32 stipriausių Europos futsal komandų

  2020-11-24

  UEFA Futsal Čempionų lyga

  „Vytis“ – tarp 32 stipriausių Europos futsal komandų

  UEFA Futsal Čempionų lygos starte stipriausia Lietuvos komanda Kauno „Vytis“ 3:1 nugalėjo Švedijos čempioną Stokholmo „Hammarby“ klubą bei pateko tarp 32 stipriausių Senojo žemyno komandų. Du...

 • Po atkaklios kovos „Vytis“ nusileido Rusijos klubui

  2019-10-09

  UEFA Futsal Čempionų lyga

  Po atkaklios kovos „Vytis“ nusileido Rusijos klubui

  Kauno „Vytis“ antrose UEFA Futsal Čempionų lygos rungtynėse metė iššūkį galingam Rusijos klubui “Tyumen”, bet varžovai buvo pajėgesni ir laimėjo rezultatu 4:2. „Vytis“ apmaudžiai pralaimėjo pirmąsias...

 • „Vyčio“ 55 smūgiai nevirto pergale

  2019-10-08

  UEFA Futsal Čempionų lyga

  „Vyčio“ 55 smūgiai nevirto pergale

  UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo 3 grupės turnyrą Kauno „Vytis“ pradėjo apmaudžia nesėkme. Pirmose rungtynėse Jonavoje su Kazachstano klubu „Ayat“ Lietuvos čempionai atliko net 55...