Lietuvos futbolo federacija

Utenos apskritis

Patvirtinta nauja UAFF valdyba

2021-12-11

Patvirtinta nauja UAFF valdyba

Ketvirtadienį, gruodžio 9 dieną, vyko neeilinis Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) Visuotinis narių susirinkimas.

Jo metu buvo sprendžiama dėl UAFF įstatų pakeitimų bei vyko UAFF valdybos narių rinkimai.

Po diskusijų buvo vienbalsiai patvirtintos UAFF įstatų korekcijos. Tą rekomendavo padaryti ir Lietuvos futbolo federacija (LFF).

UAFF prezidento Dainiaus Širvio teigimu, buvę įstatai šiek tiek neatitiko šiuolaikinių reikalavimų ir tendencijų. Nauji įstatai Visuotinius narių susirinkimus ir Valdybos narių susirinkimus leis organizuoti tiek nuotoliniu, tiek mišriu būdu.

Pasibaigus kadencijai, vyko UAFF Valdybos narių rinkimai. Buvo patvirtinti keturi UAFF Valdybos nariai.

Valdybos nariais išliko Juozas Šiaučiulis, Erikas Gaigalas ir Artūras Rabašauskas, o nauju nariu išrinktas visaginietis Leonidas Gluchovas.

Po susirinkimo buvo simboliškai uždarytas UAFF lauko futbolo sezonas. Už aktyvią veiklą UAFF buvo pasveikinti ir pagerbti jubiliejus paminėję žaidėjai, treneriai, vadovai. Jiems įteiktos atminimo dovanėlės.

Pirmas UAFF Valdybos posėdis planuojamas 2022 metų pradžioje.

Šį savaitgalį startuos UAFF vaikų salės futbolo čempionatas. Jau įsibėgėja vyrų, veteranų ir moterų salės futbolo pirmenybės.

„Sezonas įsibėgėjo ir jis salėje tęsis maždaug iki balandžio vidurio. Labai tikimės, kad pandemija nesutrukdys vykdyti veiklas“, – vylėsi D. Širvys.

uaff.lt informacija;

Susijusios naujienos