Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

Vaikinų rinktinės narys A. Klimavičius jungiasi prie „Hegelmann“ klubo

2022-01-21

Vaikinų rinktinės narys A. Klimavičius jungiasi prie „Hegelmann“ klubo

Kauno rajono FC „Hegelmann“ gretas papildė perspektyvus lietuvis. Su klubu sutartį pasirašė Italijos komandose patirties įgijęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys Augustinas Klimavičius.

Puolėjo pozicijoje įprastai rungtyniaujantis 20 metų žaidėjas Lietuvą paliko dar būdamas jaunuolis, vos 13 metų.

„Italijoje praleidau nemažai metų. Įgijau daug patirties ir manau, jog atėjo laikas rungtyniauti su vyrais, todėl ir priėmiau šį sprendimą, grįžti į Lietuvą , – kalbėjo A. Klimavičius – Jausmas tikrai geras, džiaugiuosi papildęs FC „Hegelmann” klubą, kuris yra su didelėmis ambicijomis. Abejonių jokių neturėjau, laukiu nesulaukiu, kada galėsiu pradėti.”

Iš Vilkaviškio kilęs ir Marijampolėje futbolo pagrindus įgavęs puolėjas 2014 metais išvyko iš gimtosios šalies ir prisijungė prie seniausio Italijos klubo – „Genoa CFC“.

Iki tol, kol tapo pilnaverčiu „grifinų” nariu, A. Klimavičius savo įgūdžius tobulinosi „Spezia“. Vėliau iš Genujos klubo buvo skolinamas „Torino“ ir „Empoli“ ekipoms. Būtent šiame klube suvalkiečiui sekėsi geriausiai.

2021 metų sezone jis kartu su U-19 komandos draugais žibėjo Italijos jaunimo čempionato aukščiausioje lygoje. Lietuvis per 17 rungtynių pelnė 5 įvarčius. Sezono pabaigoje Augustinas dėl traumos buvo priverstas stebėti kaip jo komandos draugais triumfuoja čempionate.

A. Klimavičius nuolat buvo kviečiamas į Lietuvos jaunimo rinktines ir žaidė komandose nuo U-17 iki U-21 amžiaus grupių. Pernai jis U-21 rinktinės gretose sužaidė 4 rungtynes.

fchegelmann.com informacija;

Susijusios naujienos

 • U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  2022-09-28

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė vėlų antradienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes išvykoje su Vengrijos bendraamžiais. Lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą rezultatu 0:1. Didelį dėmesį...

 • Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  2022-09-24

  U-21 rinktinė

  Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai...

 • U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  2022-09-21

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė rugsėjo mėnesį sužais dvejas draugiškas rungtynes. Neseniai atrankos į Europos čempionatą ciklą užbaigusi vaikinų rinktinė rugsėjį sužais dvejas draugiškas...