Lietuvos futbolo federacija

Vyrų futsal rinktinė

Lietuvos futsal rinktinė kontrolinėse rungtynėse patyrė du pralaimėjimus

2022-01-28

Lietuvos futsal rinktinė kontrolinėse rungtynėse patyrė du pralaimėjimus

Lietuvos salės futbolo rinktinė trečiadienį ir ketvirtadienį žaidė du kontrolinius mačus su Lenkijos klubu KS „Constract Lubawa“.

Jonavos arenoje vykusiose akistatose lietuviai du sykius turėjo pripažinti varžovų persvarą – pralaimėta buvo rezultatais 4:6 ir 3:5.

Kaip teigė rinktinės kapitonas Justinas Zagurskas, tai buvo geri testai prieš balandį laukiančias pasaulio čempionato preliminaraus atrankos etapo kovas Jonavoje.

„Neblogo lygio, geras varžovas, davė pamokų, kurias turime nušlifuoti iki balandžio mėnesio. Manome, kad balandį bus panašaus lygio komandos, todėl ir pasirinkome tokį varžovą. Jie turi gerų, techniškų legionierių, tad gavome nemažai gerų pamokų ir bandysime jas įsisavinti.

Svarbu, kad stovyklos niekur nedingo – turėjome vieną praėjusių metų pabaigoje, turime dabar, turėsime ir dar daugiau. Turime pasiruošti, smagu, kad tam yra sudarytos galimybės. Treniruotėse dirbame iš visos širdies ir einame link to tikslo“, – mintimis dalinosi salės futbolininkas.

Jam antrino ir rinktinės trenerių štabo narys Donatas Gražulis.

„Tikslai buvo bendrai gerinti ir styguoti žaidimą, žaidimo elementus, to buvo siekiama kiekvienoje treniruotėje. Vyrai darbavosi, pildė trenerių sumanymus, o rungtynės parodė, kad dar yra, ką gerinti.

Buvimas kartu ir tokie pralaimėjimai grūdina, nuteikia kitam kartui atkreipti dėmesį į esminius dalykus. Tai buvo stiprus varžovas ir gera patirtis visiems mums“, – akcentavo treneris.

Primename, kad preliminarus pasaulio čempionato atrankos etapas Jonavoje vyks balandžio 5-8 dienomis. Lietuviai susitiks su Turkijos, Izraelio ir Šiaurės Airijos ekipomis.

Susijusios naujienos