Lietuvos futbolo federacija

Vykdomasis komitetas

Priimti LFF Vykdomojo komiteto sprendimai

2022-02-11

Priimti LFF Vykdomojo komiteto sprendimai

Vasario 10 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius Vykdomojo komiteto nariams pristatė 2021 m. biudžeto vykdymo ataskaitą bei 2022 m. biudžetą. 

Posėdžio metu buvo pristatytas Baltijos jaunimo lygos projektas. Šiame U-15 amžiaus grupės žaidėjams skirtame turnyre varžysis po 4 komandas iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Vasario 12 ir 13 dienomis įvyks debiutinių Baltijos jaunimo futbolo lygos varžybų 1-asis turas. Dvejos rungtynės bus surengtos ir tiesiogiai transliuojamos iš Vilniaus Pilaitės gimnazijos futbolo maniežo.

Taip pat posėdyje buvo patvirtinti 2021 metų programos „Lietuvos jaunimo integracija į profesionalų vyrų futbolą“ rezultatai. Šiemet daugiausiai taškų savo įskaitose pelnė ir prizininkais tapo po 3 klubų komandas iš A, I ir II lygų: DFK „Dainava“, FC „Hegelmann“, FK „Nevėžis“, Baltijos FA, FA „Šiauliai“, FK „Babrungas“, Klaipėdos FM, FK „Utenis“, „Be1 NFA“.

Šios LFF nuo 2018 metų vykdomos programos tikslas – skatinti Lietuvos futbolo klubus investuoti į jaunimo ugdymą ir motyvuoti klubų komandas, kurie sezono metu suteikė jauniesiems žaidėjams daugiausiai žaidybinės praktikos.

Vykdomasis komitetas patvirtino ir „Optibet A lygos“, LFF Pirmos lygos ir Optibet LFF supertaurės nuostatus.

Posėdžio metu taip pat buvo patvirtinti pokyčiai nacionalinių rinktinių trenerių štabuose bei iškelti tikslai nacionalinei vyrų rinktinei.

Vykdomojo komiteto nariai taip pat patvirtino atnaujintą LFF administracijos struktūrą: vietoje nacionalinių rinktinių departamento ir varžybų ir licencijavimo departamento bus suformuotas naujas futbolo vystymo departamentas.

Susijusios naujienos

 • Vykdomasis komitetas patvirtino LFF Konferencijos procedūrinius klausimus

  2022-04-30

  Vykdomasis komitetas

  Vykdomasis komitetas patvirtino LFF Konferencijos procedūrinius klausimus

  Balandžio 30 d. įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Posėdžio metu buvo priimti procedūriniai sprendimai dėl šiandien vyksiančios LFF Konferencijos.  Kiekvienas...

 • Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

  2022-03-16

  Vykdomasis komitetas

  Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

  Kovo 16 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Posėdžio metu buvo patvirtintas labdaros ir paramos gavėjų sąrašas. VK patvirtino LFF Konferencijos datą ir...

 • Patvirtintas naujasis LFF techninis direktorius

  2021-12-07

  Vykdomasis komitetas

  Patvirtintas naujasis LFF techninis direktorius

  Antradienį vyksta paskutinis 2021-ųjų Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kurio metu buvo patvirtintas naujasis LFF techninis direktorius. Juo tapo 51-erių specialistas iš...