Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

Paaiškėjo vaikinų rinktinės sudėtis rungtynėms Ispanijoje ir Maltoje

2022-03-19

Paaiškėjo vaikinų rinktinės sudėtis rungtynėms Ispanijoje ir Maltoje

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė dviem mačais pratęs savo kovas Europos vaikinų futbolo čempionato atrankos varžybose.

Mariaus Stankevičiaus auklėtinių laukia dvi akistatos išvykose – su Ispanijos bei Maltos bendraamžiais, o vyriausiasis rinktinės treneris pasirinko sudėtį, su kuria sieks iškovoti taškus.

Didžioji dalis sudėties jau buvo ne sykį kviečiama ir anksčiau, tačiau dabar kandidatų sąraše – ir vienas naujas vardas. Tai – gynėjo pozicijoje žaidžiantis, Vokietijoje karjeros siekiantis Dennis Upstas.

Jis – buvusio Lietuvos futbolininko Andriaus Upsto sūnus bei dabartinio Kauno raj. „Hegelmann“ bei buvusio jaunimo rinktinių žaidėjo Klaudijaus Upsto brolis.

Kone visą karjerą augęs Vokietijoje, jaunas futbolininkas ten ir pradėjo siekti profesionalo karjeros, o šiuo metu atstovauja žemesnių divizionų TSV „Ilhofen“ ekipai.

Pirmą kartą į U21 pakviestas ir Vokietijoje rungtyniaujantis Kristupas Keršys, praeityje žaidęs už U17 ir U19 rinktines.

Taip pat rinktinėje vėl bus užsienyje rungtyniaujantys Tomas Kalinauskas, Nauris Petkevičius, Vilius Armalas ir Karolis Uzėla, prie rinktinės prisijungs praėjusį rudenį vyrų rinktinės marškinėlius mače su Kuveitu užsivilkę Armandas Kučys ir Artemijus Tutyškinas.

Pilna Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovoms su Ispanija ir Malta:

Vartininkai

Gustas Baliutavičius (FA „Šiauliai“), Geraldas Širvinskas (Vilniaus „Riteriai“), Kajus Urbietis („Recanatese“ (Italija)).

Gynėjai

Gustas Zabita (FA „Šiauliai“), Gvidas Gineitis („Torino“ (Italija)), Vilius Armalas (AO „Kavala“ (Graikija)), Matijus Remeikis (FK „Panevėžys“), Dennis Upstas (TSV „Ilshofen“ (Vokietija)), Matas Dedura (Kauno raj. „Hegelmann“), Dovydas Jansonas (FA „Šiauliai“), Artemijus Tutyškinas  („Crotone“ (Italija)).

Saugai

Karolis Uzėla (Rygos RFS (Latvija)), Vaidas Magdušauskas („Greuther Furth“ (Vokietija)), Emilis Gasiūnas (FA „Šiauliai“), Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“), Benas Anisas („Kauno Žalgiris“), Deividas Dovydaitis (FA „Šiauliai“), Tomas Kalinauskas (AFC „Wimbledon“ (Anglija)), Artūr Dolžnikov (Vilniaus „Riteriai“), Nauris Petkevičius (RSC „Charleroi“ (Belgija)).

Puolėjai

Faustas Steponavičius („Genoa“ (Italija)), Kristupas Keršys (Brėmeno „Werder“ (Vokietija)), Motiejus Burba  (Vilniaus „Žalgiris“).

Primename, kad su Ispanijos ir Maltos komandomis lietuviai namuose jau žaidė praėjusių metų rudenį – prieš ispanus buvo pralaimėta 0:2, o Maltos bendraamžiai vėliau buvo nugalėti 2:1.

Per 6 sužaistus mačus lietuviai yra iškovoję 3 taškus ir atrankos C grupėje užima šeštą vietą. Malta su 6 taškais yra ketvirti, o 15 taškų surinkę ispanai šiuo metu yra grupės lyderiai.

Vaikinų rinktinės kovo mėnesio rungtynių tvarkaraštis:

Kovo 25 d. 21.00 val. Ispanija U21 – Lietuva U21;

Kovo 29 d. 17.00 val. Malta U21 – Lietuva U21;

Susijusios naujienos

 • U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  2022-09-28

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė vėlų antradienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes išvykoje su Vengrijos bendraamžiais. Lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą rezultatu 0:1. Didelį dėmesį...

 • Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  2022-09-24

  U-21 rinktinė

  Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai...

 • U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  2022-09-21

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė rugsėjo mėnesį sužais dvejas draugiškas rungtynes. Neseniai atrankos į Europos čempionatą ciklą užbaigusi vaikinų rinktinė rugsėjį sužais dvejas draugiškas...