Lietuvos futbolo federacija

Hegelmann LFF taurė

Pirmame Hegelmann LFF taurės etape – favoritų pergalės

2022-04-27

Pirmame Hegelmann LFF taurės etape – favoritų pergalės

Antradienio vakarą finišavo pirmasis 2022-ųjų Hegelmann LFF taurės etapas, kurį įveikusios tolyn žengė 22 komandos.

Iš 22 pirmojo etapo porų penkiolikoje susitiko skirtingų lygų komandos, o savo pranašumą iš jų keturiolika sykių įrodė rungtynių favoritai, žaidžiantys aukštesniame divizione.

Vienintele išimtimi čia tapo IV B lygos komanda „Ataka“, kuri savo arenoje net 8:1 sutriuškino ŠAFF III lygos atstovus Kelmės „Kražantę“. Būtent „Ataka“ antrojo etapo burtų traukime bus žemiausiame divizione žaidžianti ekipa iš vis dar tęsiančių kovą.

Visgi įdomu tai, kad šis rezultatas nebuvo didžiausia pergalė pirmajame etape.

Didžiausią pergalę užfiksavo FK „Granito“ futbolininkai, išvykoje net 10:0 nugalėję FK „Nadruvio“ ekipą bei taip pat žengę tolyn.

Jau dviejose porose pirmajame etape susidūrė po dvi Optibet Pirmos lygos komandas. Abejose akistatose pergales iškovojo svečiai – „Marijampolės City“ 2:1 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“, o Alytaus „Dainava“ 2:0 susitvarkė su Kretingos „Minija“.

Visi pirmojo Hegelmann LFF taurės etapo rezultatai:

Vilniaus „VGTU-Vilkai“ (III lyga) – Klaipėdos FM (LFF II lyga) 0:2;

Kėdainių „Nevėžis“ (Optibet Pirma lyga) – „Marijampolė City“ (Optibet Pirma lyga) 1:2;

VJFM „Fortūna“ (LFF II lyga) – „Be1 NFA“ (Optibet Pirma lyga) 0:6;

SC „Saulininkas“ (III lyga) – FK „Viltis“ (LFF II lyga) 0:6;

FK „Šilutė“ (LFF II lyga) – Joniškio „Saned“ (LFF II lyga) 2:4;

Kybartų „Sveikata“ (LFF II lyga) – Vilniaus BFA (Optibet Pirma lyga) 0:3;

Pakruojo SC (III lyga) – Tauragės „Tauras“ (LFF II lyga) 2:5;

Kretingos „Minija“ (Optibet Pirma lyga) – Alytaus „Dainava (Optibet Pirma lyga) 0:2;

FK „TransINVEST“ (LFF II lyga) – FSK „Radviliškis“ (LFF II lyga) 6:0;

FK „Trivartis“ (SFL D lyga) – FK „Venta“ (III lyga) 0:4;

„Kazlų Rūda-Švyturys“ (III lyga) – Plungės „Babrungas (Optibet Pirma lyga) 1:7;

Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“ (III lyga) – FK „Šturmas“ (III lyga) 1:2;

FK „Nadruvis“ (III lyga) – FK „Granitas“ (III lyga) 0:10;

FK „Nemunas“ (III lyga) – FK „Garliava“ (Optibet Pirma lyga) 1:4;

FKS „Ukmergė“ (III lyga) – FK „Geležinis Vilkas“ (III lyga) 1:0;

FK „Pozityvūs“ (III lyga) – Utenos „Utenis“ (LFF II lyga) 1:4;

SK „Ave.Ko.“ (SFL A lyga) – Mažeikių „Atmosfera“ (Optibet Pirma lyga) 0:3;

FK „Ataka“ (SFL B lyga) – Kelmės „Kražantė“ (III lyga) 8:1;

Alternatyvus futbolo klubas (III lyga) – Panevėžio „Ekranas“ (Optibet Pirma lyga) 0:8;

„Top Kickers“ (SFL A lyga) – FK „Dembava“ (III lyga) 2:3;

„Kaišiadorys-Baltai“ (SFL A lyga) – FK „Medžiai“ (III lyga) 1:4;

FM „Ateitis“ (LFF II lyga) – Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga) 0:6;

**********

Antrojo etapo burtų traukimo ceremonija vyks jau šiandien 11 valandą, ją tiesiogiai stebėti galėsite paspaudę šią nuorodą.

Antrame taurės etape prie turnyro prisijungs ir visos 10 Optibet A lygos komandų, tad ceremonijoje iš viso bus 32 kamuoliukai, o komandos bus paskirstytos į 16 porų.

Kaip ir visuose taurės etapuose, žemiau rungtyniaujanti ekipa įgauna namų aikštės pranašumą, o jei ištraukiamos dvi tos pačios lygos komandos, namuose rungtyniauja ištraukta pirmoji.

Susijusios naujienos