Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą

2022-05-13

Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą

Lietuvos studentų futbolo lygos devintojo turo rungtynėse Lietuvos sporto universiteto futbolininkai 2:0 uostamiestyje nugalėjo Klaipėdos universiteto komandą bei turnyro lentelėje sugrįžo į trečiąją poziciją.

Po įvartį nugalėtojams pelnė legionieriai Yigitas Ozturkas ir Mertas Yagizas Aykinas.

Nuo susitikimo pradžios kauniečiai perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė iki dvikovos pabaigos. Jei pirmajame kėlinyje progų dar turėjo abi komandos, tai po pertraukos LSU persvara tapo milžiniška.

„Buvome tikrai geresni ir, sakyčiau, galutinis rezultatas neatspindi to vaizdo, kuris buvo aikštėje. Džiugu, kad nusėdo tas pats branduolys. Kiekvienose rungtynėse sulaukiame bent septynių tų pačių starto sudėties žaidėjų, o tai padėjo pagerinti susižaidimą.

Apskritai, mūsų rotacija, lyginant su pirmuoju ratu, tapo žymiai mažesnė. Galvoju, kad tai viena priežasčių, kodėl mūsų rezultatai pagerėjo“, – sakė LSU treneris Tomas Miliauskas.

Pirmajame kėlinyje LSU nepasinaudojo savo progomis, kai buvo neuždarytas tolimasis virpstas ir kai žaidėjas paprasčiausiai nepataikė į kamuolį. Antrajame kėlinyje klaipėdiečius ne kartą gelbėjo jų vartininkas Vadimas Trefilovas.

„Net kai nekrito įvarčiai, jautėsi, kad tik laiko klausimas, kada situacija pasikeis. Antrajame kėlinyje varžovai pavargo, pasėdo, o mes perėmėme iniciatyvą ir padarėme tai, ką reikia. Reziumuojant, jei ne mes, o jie būtų įmušę įvartį, sakyčiau, kad tai atsitiktinumas“, – sakė T. Miliauskas.

Per devynerias rungtynes LSU surinko 12 taškų, KU per aštuonerias rungtynes – devynis. Šalia jų yra ir pernykščiai čempionai KTU futbolininkai, kurių sąskaitoje 9 taškai per septynerias rungtynes. Kol kas čempionate tvirtai pirmauja VU.

Susijusios naujienos

 • Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  2022-05-20

  Studentų futbolas

  Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Iš pradžių Kauno technologijos universiteto rinktinė susitikimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu baigė lygiosiomis...

 • VU užtikrintai nugalėjo VDU bei priartėjo prie čempionų titulo

  2022-05-11

  Studentų futbolas

  VU užtikrintai nugalėjo VDU bei priartėjo prie čempionų titulo

  Lietuvos studentų futbolo lygos devintajame ture Vilniaus universtiteto futbolininkai savo aikštėje 7:2 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto komandą ir dabar juos nuo čempiono titulo skiria keturi...

 • LSFL kovos: VDU pagaliau laimėjo, VGTU pirmąsyk pralaimėjo

  2022-05-06

  Studentų futbolas

  LSFL kovos: VDU pagaliau laimėjo, VGTU pirmąsyk pralaimėjo

  Ketvirtadienį sužaistose aštuntojo Lietuvos studentų futbolo lygos turo rungtynėse Vytauto Didžiojo universiteto studentai 2:1 nugalėjo Kauno technologijos universiteto rinktinę bei, nutraukę šešių...