Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

Klaipėdos universiteto pergalė Vilniaus universitetui padovanojo čempionų titulą

2022-05-26

Klaipėdos universiteto pergalė Vilniaus universitetui padovanojo čempionų titulą

Ne stipriausia sudėtimi į uostamiestį išvykę Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius, kurie lėmė ne tik Klaipėdos universiteto pergalę, bet ir Vilniaus universiteto čempiono titulą.

Nepaisant žaidėjų trūkumo, Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai aikštės šeimininkams nė kiek nenusileido. Anaiptol – esant rezultatui 0:0, jie sukūrė ne vieną puikiausią progą įvarčiui pasiekti, bet visi tie šansai liko neišnaudoti.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiams pergalę garantavo fiziškumas. VGTU futbolininkai pasėdo, o tuo pasinaudoję klaipėdiečiai Martyno Vėlyvio ir Lauryno Barsteikos įvarčiais įtvirtino savo pergalę.

Ši klaipėdiečių pergalė jiems garantavo pakilimą į ketvirtąją poziciją. Jie, likus vienoms rungtynėms, trimis taškais atsilieka nuo čempionatą jau baigusio Lietuvos sporto universiteto, dviem taškais – nuo rungtynes atsargoje turinčio Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir dviem taškais lenkia taip pat rungtynes atsargoje turintį Kauno technologijos universitetą.

VGTU rinktinei iki sezono pabaigos liko sužaisti dvejas rungtynes, o ji nuo pirmaujančių VU futbolininkų atsilieka jau aštuoniais taškais. Tai reiškia, kad pastarieji po penkerių metų – Lietuvos studentų futbolo lygos čempionai.

Susijusios naujienos

 • LSFL finiše – čempionų pergalė prieš vicečempionus

  2022-06-10

  Studentų futbolas

  LSFL finiše – čempionų pergalė prieš vicečempionus

  Paskutinėse 2021-2022 metų LSFL pirmenybių rungtynėse naujieji čempionai Vilniaus universiteto futbolininkai 2:1 įveikė antrąją vietą užėmusį Vilnius TECH bei turnyrą baigė be pralaimėjimų.   ...

 • Aštuonių įvarčių dramoje VU nugalėjo KTU rinktinę

  2022-05-28

  Studentų futbolas

  Aštuonių įvarčių dramoje VU nugalėjo KTU rinktinę

  Dar prieš šias rungtynes čempiono titulo užsitikrinę Vilniaus universiteto studentai 5:3 įveikė Kauno technologijos universiteto rinktinę, kuri prarado galimybę pakilti iki prizinės vietos. Po įvartį...

 • Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  2022-05-20

  Studentų futbolas

  Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Iš pradžių Kauno technologijos universiteto rinktinė susitikimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu baigė lygiosiomis...