Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

LMFA I lygos varžybų savaitgalis – sėkmingesnis viešnių ekipoms

2022-06-04

LMFA I lygos varžybų savaitgalis – sėkmingesnis viešnių ekipoms

Penkerios pirmenybių rungtynės buvo sužaistos birželio 2 ir 3 dienomis, sirgaliams padovanojusios net 28 įvarčius.

Pietų-Rytų regiono grupėje ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa, išvykoje rezultatu 3:0 nugalėjusi „Utenio“ komandą po Karolinos Jasaitytės, Irūnos Blaškytės ir Elingos Pampuškaitės įvarčių.

Rungtynių fotoalbumas

Į antrą vietą pakilo sostinės MFK „Žalgiris“ po pergalės 5:0 prieš Širvintų SC. Susitikimo pradžioje Urtė Smaitytė nukreipė kamuolį į savus vartus, paskiau Gytė Tarasovė, Andrėja Baranovskytė ir dukart Elzė Kiškūnaitė padidino viešnių persvarą.

Permainingai klostėsi Alytaus SRC-MFK ir FK „Vilnius“ B komandų akistata. Vilnietės pirmavo po Viltės Jurgaitytės ir Skaistės Petrauskaitės įvarčių, bet antrojo kėlinio pradžioje Indrė Momeniškytė ir Rekvita Lekavičiūtė išlygino rezultatą. Galiausiai, viešnios išsivežė pergalę 5:2, pasižymėjus Adrianai Alekberovaitei, Ūlai Miniotaitei ir Godai Papartytei.

Šiaurės-Vakarų regiono grupės pirmąja vieta dalinasi dvi komandos, kurios šį savaitgalį džiaugėsi pergalėmis ir surinko po 10 taškų.

FC „Hegelmann“ B ekipa Žagarėje 6:2 nugalėjo FK „Saned“ B-Joniškio SC atstoves.  Kauno rajono atstovės pirmavo po Emos Kriaučiūnaitės įvarčių, bet rezultatą susitiko viduryje išlygino Jorūnė Lipkinaitė ir Eitvydė Valantinaitė. „Hegelmann“ dublerės vėl atitrūko į priekį po Paulino Morkulytės hetriko ir Karolino Kurapatkinos įvarčio.

Vienintelės rungtynės, kuriose pergalę atšventė aikštės šeimininkės, nutiko Šventupėje. „SC-Ukmergė“ laimėjo 3:2 prieš FK „Šešupė“-„M. City“ atstoves. Viešnios pirmavo po Auksės Eidukaitytės įvarčio, o Ukmergės krašto atstovės atsakė Livijos Toropovaitės dubliu ir Meidos Proscevičiūtės įvarčiu. Dovilės Dockaitės įvartis 78 minutę sugrąžino intrigą, bet vėliau rungtynių rezultatas nekito.

utenosutenis.lt nuotr.

Susijusios naujienos

 • LMFA I lygoje sužaistos penkerios rungtynės

  2022-09-18

  Moterų I lyga

  LMFA I lygoje sužaistos penkerios rungtynės

  Moterų futbolo aistruoliai penktadienį stebėjo pirmenybių rungtynes Panevėžyje, Telšiuose, Širvintose, Utenoje ir Žagarėje. Pietų-Rytų regiono grupės antroje vietoje dar labiau įsitvirtino „Utenio“...

 • LMFA I lygoje liko dvi nepralaimėjusios komandos

  2022-09-11

  Moterų I lyga

  LMFA I lygoje liko dvi nepralaimėjusios komandos

  Sužaidus pirmenybių 7-ojo ir 10-ojo turų rungtynes, pralaimėjimo šiame sezone išvengė tik MFA „Žalgiris“ B-MRU ir „SC-Ukmergė“ ekipos. Pietų-Rytų regiono grupėje pasibaigė 7-asis turas. MFA...

 • LMFA I lygos turo rungtynes nutraukė audra

  2022-08-27

  Moterų I lyga

  LMFA I lygos turo rungtynes nutraukė audra

  Rugpjūčio 25 ir 26 dienomis vyko Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) 6 ir 9 turo rungtynės, iš kurių vienerios nebuvo užbaigtos dėl audros Utenoje. Šeštojo turo pažiba tapo sostinės derbis...