Lietuvos futbolo federacija

II lyga

LFF II lyga: Suvalkijos mūšis, „Šilutės“ veteranai ir „Tauro“ renesansas

2022-07-11

LFF II lyga: Suvalkijos mūšis, „Šilutės“ veteranai ir „Tauro“ renesansas

LFF II lygos komandos išeina vasaros atostogų. Prie jau anksčiau pirmąją sezono pusę sužaidusių „Vilties“, „TransINVEST“, „Žalgirio“ C ir „Radviliškio“ prisijungė likusios keturiolika komandų. Tuo pačiu, galutiniam perskirstymui į aukštesnį dešimtuką ar žemesnį aštuntuką ekipos turi jau tik po keturias galimybes pakeisti situaciją.

Suvalkijos mūšis

Nors Vilkaviškis nuo „Pieno cecho“ laikų neturi komandos stipriausiuose divizionuose, tačiau praėjusį penktadienį šio miesto gyventojai savo akimis galėjo išvysti dvi LFF II lygoje rungtyniaujančias Suvalkijos komandas – Kybartų „Sveikatą“ ir Marijampolės „Sūduvą“ B.

Dvikovos laimėtoją lėmė vienintelis Lino Zingerto įvartis. Pagrindinės marijampoliečių komandos duris jau pravėręs puolėjas itin domino ir pagrindinės komandos trenerių kolektyvą, kuris buvo atvykęs į Vilkaviškį ir įdėmiai stebėjo šio futbolininko žaidimą.

Klaipėdos FM – jau septinta

Sezoną dviem pralaimėjimais minimaliais skirtumais patyrę Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai iki vasaros sugebėjo pakilti ant septintojo laiptelio. Tai lėmė paskutinėse rungtynėse iškovota pergalė 3:0 prieš sostinės „Ateitį“. Nors galutinis rezultatas rodo lengvą uostamiesčio futbolininkų pergalę, tačiau viskas klostėsi žymiai sudėtingiau.

Dviejų jaunimo pagrindu sudarytų komandų mūšyje klaipėdiečiai jau septintąją minutę uždirbo vienuolikos baudinį, kuriuo įmušė pirmąjį įvartį. Vėliau, nors žaidimo kontrolė ir priklausė Klaipėdos komandai, ji įvarčio įmušti negalėjo labai ilgai.

Tas antrasis įvartis vėl buvo įmuštas realizuojant vienuolikos metrų baudinį. Maža to, už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas vyriausias (20 metų) „Ateities“ žaidėjas Haroldas Česnulevičius. Prieš finalinį švilpuką krito ir trečiasis įvartis.

Veteranai vėl tempė „Šilutę“

Antrą vietą po trylikos turų užimanti „Šilutė“ iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Šįsyk pamario krašto komanda 3:0 nugalėjo „Jonavos“ B futbolininkus, o visus tris įvarčius po pertraukos sumušė veteranai Algimantas Bačanskis (du) ir po čiurnos traumos į aikštę sugrįžęs Gvidas Juška.

Ši pergalė „Šilutei“ garantavo vietą tarp dešimties komandų po pirmojo rato. Ir ne tik „Šilutei“ – jau dabar aišku, kad įvykus paskirstymui, pirmajame dešimtuke tikrai žais „TransINVEST“, „Šilutė“, „Kauno Žalgiris“ B, „Žalgiris“ C ir „Sūduva“ B.

„Tauro“ renesansas

Dar prieš kelias savaites turnyro lentelės apačioje buvęs Tauragės „Tauras“ iškovojo dvi pergales iš eilės ir dabar jau užima dešimtąją vietą. Paskutinėse rungtynėse tauragiškiai nugalėjo iš dugno bandžiusią pakilti Kauno rajono „Hegelmann“ B ekipą.

Sužaidus valandą rezultatas dar buvo 1:1, tačiau tuomet į kauniečių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, o Robertas Bolotovas už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Nepaisant žaidimo mažumoje, Simas Gedžiūnas rezultatą sugebėjo išlyginti, tačiau lemiamą žodį tarė dar vieną hetriką įforminęs Nedas Totilas. Po šio benefiso N. Totilo sąskaitoje – jau dešimt tikslių smūgių.

Rezultatai

Vilniaus „Viltis“ – Vilniaus rajono „TransINVEST“ 0:3;

Vilniaus „Žalgiris“ C – FSK „Radviliškis“ 4:2;

Klaipėdos FM – Vilniaus „Ateitis“ 3:0;

Utenos „Utenis“ – Kauno „Fortūna“ 1:1;

„Šilutė“ – „Jonava“ B 3:0;

Alytaus „Dainava“ B – „Kauno Žalgiris“ B 1:3;

Kybartų „Sveikata“ – Marijampolės „Sūduva“ B 0:1;

Joniškio „Saned“ – Telšių „Džiugas“ B 5:2;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Tauragės „Tauras“ 2:3;

FK „Tauro“ nuotr.;

Susijusios naujienos

 • II lyga: galimybė „TransINVEST“ dar labiau priartėti prie titulo

  2022-09-17

  II lyga

  II lyga: galimybė „TransINVEST“ dar labiau priartėti prie titulo

  Šį šeštadienį Tauragės „Tauro“ – Kauno „Fortūnos“ rungtynėmis startuos devynioliktasis LFF II lygos turas. Tose pirmose rungtynėse ekipos tarpusavyje išsiaiškins, kuri  yra vertesnė būti aukščiau...

 • LFF II lyga: antroji sezono dalis prasidėjo

  2022-09-14

  II lyga

  LFF II lyga: antroji sezono dalis prasidėjo

  Po pirmojo rato į dvi grupes suskirstytos LFF II lygos ekipos pradėjo antrąjį etapą. Jau pirmajame ture netrūko netikėtų rezultatų, kurie leidžia tikėtis dar įdomesnės sezono pabaigos...

 • LFF II lyga: antro rato startas

  2022-09-07

  II lyga

  LFF II lyga: antro rato startas

  Daugiau nei prieš savaitę pasibaigęs pirmas 2022 metų LFF II lygos ratas komandas suskirstė į dvi grupes – stipriausiųjų dešimtuką ir silpnųjų aštuntuką. Šiandien šiose grupėse startuoja antras...