Lietuvos futbolo federacija

II lyga

LFF II lyga: sugrįžę lyderiai atrodo dar grėsmingiau

2022-08-11

LFF II lyga: sugrįžę lyderiai atrodo dar grėsmingiau

Šeštadienį startavęs 14-asis II lygos turas truko net penkias dienas, o jo pabaigą simbolizavimo netikėta Tauragės „Tauro“ pergalė prieš vieną čempionato lyderių „Žalgirio“ C jaunimą. Ture užfiksuotos trejos lygiosios.

Nuliai

Per pirmąją sezono dalį, per kurią buvo sužaistos 108 rungtynės, vos šešis kartus užfiksuotos nulinės lygiosios. Tryliktajame, poatostoginiame, ture tas skaičius išaugo iki aštuonių. Šįsyk įvarčių neįmušta centrinėje dvikovoje tarp „Kauno Žalgirio“ B ir „Šilutės“ bei Marijampolėje tarp antrinių komandų „Sūduvos“ B ir „Dainavos“ B.

Pirmosios lygiosios reiškia, kad „Šilutė“ sugebėjo išsaugoti antrą poziciją, o Dominyko Galkevičaus auklėtiniai – trečiąją.

Poatostoginiame ture buvo užfiksuotos ir dar vienos lygiosios Radviliškyje vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai dusyk pirmavo, tačiau „Viltis“ dusyk lygino rezultatą. Jei ne minus trys taškai sezono pradžioje – radviliškiečiai dar pretenduotų į pirmąjį dešimtuką. „Viltis“ dešimtuke vis dar yra.

Lyderiai

Tvirtai ant pirmojo laiptelio žygiuojantys Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę, šįkart 3:0 nugalėję Kybartų „Sveikatą“. Šioje dvikovoje ne pati pergalė buvo svarbiausia, o Giedriaus Barevičiaus treniruojamos komandos sudėtis.

Prie buvusios komandos prisijungė didžiulę patirtį A lygoje turintis Valentinas Jeriomenko, taip pat Edvinas Baniulis, Joris Dėlkus, Povilas Kalimavičius. Su šiais žaidėjais LFF II lygoje „TransINVEST“ atrodo sunkiai įveikiama.

Tačiau net ir ne sudėties papildymas yra svarbiausias dalykas kalbant apie šią komandą. Kur kas svarbiau yra tai, kad Palangoje reabilitaciją atliekantis šios komandos žaidėjas Gajus Kulbis pagaliau stojasi ant kojų.

Sensacija

Tauragės „Tauro“ komanda ilgą sezono dalį leido tarp paskutinių lygos komandų, tačiau per paskutines ketverias rungtynes iškovoti dešimt taškų leido jai pakilti net iki aštuntos vietos. Paskutiniajame ture tauragiškiai 2:0 nugalėjo „Žalgirį“ C, abu įvarčius įmušdami pačioje dvikovos pabaigoje.

Netrukus Tauragės komandos laukia tiesioginiai konkurentai „Vilties“ futbolininkai. Įveikus šį barjerą, galimybės išlikti pirmajame dešimtuke po pirmojo rato stipriai padidėtų.

Pirmavo, bet pralaimėjo

Dvejose turo rungtynėse įmuštas (arba įmušti) įvartis nepagelbėjo. „Utenis“ rungtynėse su „Džiugu“ B po Dominyko Pašilio įvarčio pirmavo, tačiau vėliau aikštėje šeimininkavo Telšių atstovai. Verta pažymėti, kad šioje dvikovoje „Džiugui“ B atstovavo ir pagrindinės komandos žaidėjų: Marius Paukštė, Domantas Šluta ir Dovydas Virkšas.

Dar skaudžiau dvikova pasibaigė turnyro autsaideriui „Hegelmann“ B klubui, kuris sužaidus pusvalandį pirmavo 2:0. Vėliau į šios komandos vartus buvo skirti du vienuolikos metrų baudiniai, dar du įvarčius „Fortūna“ įmušė iš žaidimo.

Po šio pralaimėjimo Kauno rajono komanda prarado net ir teorines viltis pakilti iki pirmojo dešimtuko. „Fortūna“ kaip tik ir yra ant to dešimtojo laiptelio.

Visi turo rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ B – „Šilutė“ 0:0;

Vilniaus raj. „TransINVEST“ – Kybartų „Sveikata“ 3:0;

Kauno „Fortūna“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B 4:2;

„Jonava“ B – Klaipėdos FM 1:4;

Telšių „Džiugas“ B – Utenos „Utenis“ 3:1;

FSK „Radviliškis“ – Vilniaus „Viltis“ 2:2;

Marijampolės „Sūduva“ B – Alytaus „Dainava“ B 0:0;

Vilniaus „Ateitis“ – Joniškio „Saned“ 0:5

Tauragės „Tauras“ – Vilniaus „Žalgiris“ C 2:0;

FK „TransINVEST“ nuotr.;

Susijusios naujienos

 • II lyga: galimybė „TransINVEST“ dar labiau priartėti prie titulo

  2022-09-17

  II lyga

  II lyga: galimybė „TransINVEST“ dar labiau priartėti prie titulo

  Šį šeštadienį Tauragės „Tauro“ – Kauno „Fortūnos“ rungtynėmis startuos devynioliktasis LFF II lygos turas. Tose pirmose rungtynėse ekipos tarpusavyje išsiaiškins, kuri  yra vertesnė būti aukščiau...

 • LFF II lyga: antroji sezono dalis prasidėjo

  2022-09-14

  II lyga

  LFF II lyga: antroji sezono dalis prasidėjo

  Po pirmojo rato į dvi grupes suskirstytos LFF II lygos ekipos pradėjo antrąjį etapą. Jau pirmajame ture netrūko netikėtų rezultatų, kurie leidžia tikėtis dar įdomesnės sezono pabaigos...

 • LFF II lyga: antro rato startas

  2022-09-07

  II lyga

  LFF II lyga: antro rato startas

  Daugiau nei prieš savaitę pasibaigęs pirmas 2022 metų LFF II lygos ratas komandas suskirstė į dvi grupes – stipriausiųjų dešimtuką ir silpnųjų aštuntuką. Šiandien šiose grupėse startuoja antras...