Lietuvos futbolo federacija

Vaikų varžybos

"Ateitis CUP" nugalėtojai pagerbti "Anfield" stadione

2016-12-01

"Ateitis CUP" nugalėtojai pagerbti "Anfield" stadione

Sėkmingai Vilniuje vykstantis "Ateitis CUP" turnyras dar kartą sulaukė tarptautinio pripažinimo. Tiesa, šį kartą pripažinimas buvo bene didžiausio masto per visą turnyro gyvavimo istoriją.


2003 ir jaunesnių metų gimimo vaikų turnyre dalyvavo tokių klubų kaip "Liverpool", Turino "Juventus" ar Kijevo "Dinamo" jaunimo komandos.

Skambiausiai Lietuvoje vykstančio turnyro vardas nuskambėjo Anglijoje, "Anfield" stadione. Turnyre Vilniuje triumfavo "Liverpool" jaunimas, finale po vienuolikos metrų baudinių serijos įveikęs Rygos "Metta" klubo jaunuosius futbolininkus, o net trys šios komandos futbolininkai pateko tarp geriausių turnyro žaidėjų.

Antradienį vykusiose EFL taurės rungtynėse tarp "Liverpool" ir "Leeds United" klubų, kurias laimėjo aikštės šeimininkai, ilgosios pertraukos metu garsiajame "Anfield" stadione buvo sutikti ir pasveikinti "Ateitis CUP" turnyrą laimėję trylikamečiai.

Juos aikštės viduryje pasveikino "Liverpool", "Leeds United" ir Škotijos rinktinės futbolo legenda Gary McAllisteris, kuris per savo karjerą yra pelnęs 134 įvarčius ir sužaidęs 59 rungtynes Škotijos rinktinėje. Visa tai buvo tiesiogiai buvo transliuojama Sky TV televizijoje. 

“Labai džiaugiamės, kad sugebėjome laimėti tokį turnyrą kaip "AteitisCUP". Finalas buvo įspūdingas, neabejoju, kad susirinkusiems žmonėms jis turėjo patikti ”, – po turnyro Vilniuje savo mintimis dalinosi "Liverpool" treneris Marcas Bridge-Wilkinsonas, pažymėjęs, kad ši jo auklėtinių karta neabejotinai bus žinoma ir suaugusiųjų futbole.

Susijusios naujienos

 • Startuoja Wellkid lygos sezonas

  2020-09-04

  Vaikų varžybos

  Startuoja Wellkid lygos sezonas

  2020–2021 m. sezono Lietuvos vaikų futbolo čempionatas „Wellkid lyga“ oficialiai startuoja rugsėjo 4 dieną. Atnaujinto formato Wellkid lyga šiemet skiria didesnį dėmesį žaidėjų meistriškumui vystyti...

 • Futsal turnyre „Auk su futbolu“ – garliaviečių triumfas

  2020-01-27

  Vaikų varžybos

  Futsal turnyre „Auk su futbolu“ – garliaviečių triumfas

  Šeštadienį Garliavos sporto ir kultūros centre karaliavo vaikų salės futbolas. Kauno rajono Garliavos futbolo klubas sukvietė įvairias komandas į turnyrą „Auk su futbolu“. 2010 ir 2012 metų gimimo...

 • Wellkid lygos šventinis turnyras įtraukė jauniausius futbolininkus

  2019-10-21

  Vaikų varžybos

  Wellkid lygos šventinis turnyras įtraukė jauniausius futbolininkus

  Marijampolės „Arvi“ manieže šį spalį karaliauja vaikų futbolas. Pirmieji į Wellkid lygos šventinio turnyro aistras paniro U-10 ir U-11 amžiaus grupių žaidėjai. Spalio pabaigoje vykstantys šventiniai...