Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Radviliškio "Lokomotyvas" surengė trenerių mokymus

2016-11-29

Radviliškio "Lokomotyvas" surengė trenerių mokymus

Radviliškio "Lokomotyvo" klubas surengė futbolo trenerių mokymus, kuriuose dalyvavo ir žinomi futbolo specialistai.

"Lokomotyvo" (VšĮ Radviliškio futbolo klubas) iniciatyva Vilniaus rajone lapkričio mėnesį vyko mokymai futbolo trenerių bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimui.

48 val. trukmės mokymo programa siekta sudaryti kokybiškas galimybes futbolo treneriams, dirbantiems su jaunimu ir suaugusiais, įgyti darbo rinkai aktualių bendrųjų kompetencijų ir profesinei veiklai reikalingų žinių bei gebėjimų treniruočių proceso planavimo ir valdymo; sportininkų ir trenerio psichologinio rengimo srityse.

Mokymuose dalyvavo 25 treneriai, dirbantys su vaikais bei suaugusiais profesionaliame ir mėgėjiškame lygyje. Tarp jų buvo tokie specialistai kaip buvęs Utenos "Utenio" ir šalies jaunimo rinktinės strategas Mindaugas Čepas, šalies vicečempiono "Trakų" klube dirbantis Virmantas Lemežis bei kiti.

Programos vykdytojai siekė didinti mokymų futbolo treneriams prieinamumą; supažindinti futbolo trenerius su moderniomis treniruočių planavimo ir valdymo teorijomis ir technologijomis; suteikti futbolo treneriams profesinių ir bendrųjų kompetencijų, integruojant kelias disciplinas (sporto ir bendravimo psichologija, organizacijų valdymas, treniruočių ir varžybų proceso valdymas); didinti futbolo trenerių konkurencingumą ir rezultatų kokybę.
 
Programą sudarė šešios temos: treniruočių proceso planavimas ir valdymas, periodizacija futbole, psichologiniai futbolininko ugdymo aspektai , mokėjimas mokytis, konfliktų sprendimas ir valdymas, komandinio darbo įgūdžių lavinimas. Bene daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukė lektoriaus Ričardo Diržio vesti komandinio darbo stiprinimo ir psichologinio futbolininkų rengimo seminarai.

Mokymai vykdyti pagal Švietimo ir mokslo ministerijos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą.

Susijusios naujienos

 • Skelbiama registracija į UEFA A, B ir C kategorijų trenerių diplomų mokymus

  2019-03-29

  Kursai ir seminarai

  Skelbiama registracija į UEFA A, B ir C kategorijų trenerių diplomų mokymus

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) skelbia registraciją ir kviečia trenerius dalyvauti UEFA A, B ir naujose C kategorijos trenerių diplomų mokymuose...

 • Kviečiama į LFF C licencijos kursus

  2019-01-18

  Kursai ir seminarai

  Kviečiama į LFF C licencijos kursus

  LFF C licencijos kursų projektas toliau auga. Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia dalyvauti kursuose bei pasisemti naudingų žinių vaikų ugdymo ir...

 • Pirmieji FIFA vartininkų trenerių kursai Lietuvoje

  2018-12-08

  Kursai ir seminarai

  Pirmieji FIFA vartininkų trenerių kursai Lietuvoje

  Lietuvos vartininkų treneriai ir norintys tokiais tapti šią savaitę praleido Kaune, kur vyko pirmasis Lietuvos istorijoje FIFA vartininkų trenerių seminaras. Beveik 30 trenerių iš Lietuvos ir keli...