Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Aptarė Vilniaus regiono problemas

2016-12-09

Aptarė Vilniaus regiono problemas

Gruodžio 8-ąją LFF stadione įvyko vienuoliktasis Futbolo forumo strateginės darbo grupės posėdis, kuriame Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) atstovai pateikė savo mintis dėl pokyčių vaikų ugdymo struktūroje.

Posėdyje dalyvavo VRFS prezidentas Gintautas Žemaitis ir generalinis direktorius Paulius Malžinskas. Abu pateikė savo pastabas dėl vaikų futbolo ir apskrities galimybių dalyvauti šioje veikloje.

G. Žemaitis pasiūlė decentralizuoti veiklą apskričių srityje ir išreiškė nuomonę, jog jaunių futbole yra pristeigta daug mokykl, tačiau trūksta ugdymo kokybės, o VRFS šiame klausime nedalyvauja, todėl koncentruojasi tik į mėgėjišką futbolą. G. Žemaičio siūlymu, būtų galima įsteigti nekomercinę mokyklą, kurią kuruotų VRFS.

VRFS generalinio direktoriaus P. Malžinsko nuomone, reikėtų siekti įtikinti futbolo mokyklas skirti prioritetą ne komerciniams, bet nacionaliniams ar regioniniams turnyrams. Dabar apskrities vaikų pirmenybės nevyko, nes mokyklos yra išsibarščiusios. P. Malžinsko nuomone, vertėtų svarstyti apie vaikų krūvio mažinimą.

Savo išsamesnius siūlymus VRFS turės galimybę pateikti raštu.

Posėdyje taip pat toliau tobulinamas dokumento „Gerojo valdymo praktikai įdiegti” projektas. Tarp naujausių jo dalių - nutarta įtraukti pasiūlymus, kurie susiję valstybinėmis institucijomis.

Susijusios naujienos

 • Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  2018-04-18

  Futbolo forumas

  Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  Š. m. balandžio 28 d. (šeštadienį) 12 val. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“, kurį kartu su partneriais rengia Lietuvos futbolo...

 • Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  2018-03-28

  Futbolo forumas

  Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  Š. m. balandžio 28 d. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“. Tradicija jau tapusio forumo tikslas – vieša diskusija, kurios metu bus...

 • Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  2017-06-04

  Futbolo forumas

  Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  Vilniuje surengtas antras Futbolo forumas gerojo valdymo praktikos tema. Šio bendruomenenės susirinkimo metu pristatytas rudenį pirmojo forumo metu išrinktos darbo grupės raportas, aptarti LFF...