Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

LFF vadovai susitiko su Seimo nariais

2016-12-09

LFF vadovai susitiko su Seimo nariais

Gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ nariai  susitiko su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edvinu Eimontu ir LFF generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku.

LFF prezidentas E. Eimontas Seimo nariams apibūdino problemas, kurios kyla dėl futbolui skirtos infrastruktūros, dėl partnerystės su savivaldybėmis ir švietimo sistemos vadovais, dėl pasirašytos Konvencijos prieš manipuliacijas sporto varžybomis įgyvendinimo.

Laikinosios parlamentinės grupės pirmininko pavaduotojas Arvydas Anušauskas parlamentinės grupės narius ir futbolo federacijos vadovus supažindino su VšĮ futbolo mokykla „Ataka“ ir Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ gautu laišku apie įgyvendinamą projektą, kuriame mokomi žaisti futbolą vaikai iš socialinės rizikos ir nepasiturinčių šeimų, iš globos namų.

Seimo nario A. Anušausko teigimu, parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“ dabar sau išsikėlė keletą tikslų – pirmiausia susitikti su Kūno kultūros ir sporto departamento bei Švietimo ir mokslo ministerijos atsakingais pareigūnais ir išsiaiškinti, kaip būtų galima efektyviau panaudoti futbolo populiarinimui ir vaikų įtraukimui per neformalaus vaikų švietimo krepšelį. Taip pat, kokie gali būti sukurti įrankiai realizuojant Konvencijos prieš manipuliacijas sporto varžybomis nuostatas.

Numatyti ir dar vėlesni susitikimai – Seimo narys Laurynas Kasčiūnas organizuos susitikimą su „Žalgirio“ stadiono idėjos rėmėjais.

Parlamentinėje grupėje dalyvauja LR Seimo nariai Virgilijus Alekna, Arvydas Anušauskas, Mindaugas Bastys, Laurynas Kaščiūnas, Juozas Olekas ir Virginijus Sinkevičius.

Pagal lrs.lt informaciją.

Susijusios naujienos

 • LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  2020-09-14

  Susitikimai ir vizitai

  LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir pirmasis LFF viceprezidentas bei Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos...

 • Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  2020-08-06

  Susitikimai ir vizitai

  Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  Lietuvos futbolo legenda Žydrūnas Karčemarskas trečiadienį galutinai padės tašką savo karjeroje. Jo jaunystės draugas, dabartinis Alytaus DFK „Dainavos“ klubo prezidentas, Žydrūnas Lukošiūnas...

 • LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  2020-07-28

  Susitikimai ir vizitai

  LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  Liepos 28 dieną, antradienį, Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) lankėsi „Hope For Football“ bendruomenės atstovai bei įkūrėjai. „Hope For Football“ yra bendruomenė, kurios tikslas – padėti Lietuvos...