Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

ŠAFF apdovanojimuose spindėjo „Gintros-Universiteto“ merginos

2016-12-11

ŠAFF apdovanojimuose spindėjo „Gintros-Universiteto“ merginos

Gruodžio 9 dieną Šiaulių arenoje buvo surengta iškilminga 2016 metų Šiaulių apskrities futbolo federacijos apdovanojimų ceremonija, kuri nustebino ne tik svečių gausa, bet ir visų dėmesį prikausčiusia pramogine programa.

Atidarymo ceremoniją pradėjo publikos kraują kaip mat įkaitinusios grupės „Vyšnios“ narės. Pastarosios viso renginio metu džiugino šventės dalyvių akis ir ausis, tuo tarpu įpusėjus apdovanojimams triukų pažėrė ir gerai žinomas magijos pasaulio atstovas Mario Tarassini, kuriam susirinkusieji negailėjo ovacijų.

Šventėje tradiciškai dalyvavo ir Lietuvos moterų A lygos čempionėmis penkioliktą sykį per visą klubo istoriją tapusios Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės, kurioms buvo įteiktos specialios dovanos, o taip pat ir iš Lietuvos moterų futbolo asociacijos atkeliavę asmeniniai geriausiųjų žaidėjų prizai.

Geriausia 2016 metų A lygos gynėja buvo pripažinta viso sezono metu dominavusi Vestina Neverdauskaitė, geriausios saugės titulas antrus metus iš eilės atiteko užtikrintai žaidimo gijas valdančiai Dovilei Gailevičiūtėi, tuo tarpu patikimai nuo varžovių atakų vartus gynusiai Indrei Venskevičiūtėi – geriausios A lygos vartininkės trofėjus.

Daugelį metų geltonai juodus marškinėlius vilkinti ir Lietuvos moterų A lygoje rungtyniaujanti „Gintros-Universiteto“ legionierė Ana Alekperova buvo nominuota geriausia lygos užsieniete.

Nebuvo pamirštas ir ilgametis „Gintros-Universiteto“ vairininkas Rimantas Viktoravičius, kuriam buvo įteiktas apdovanojimas už atsidavimą šiai sporto šakai ir indėlį moterų futbolo labui.

Vilius Dambrauskas, fkgintra.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Sezonas startavo „Bangos“ ir „Gintros-Universiteto“ pergalėmis

  2018-03-31

  Moterų A lyga

  Sezonas startavo „Bangos“ ir „Gintros-Universiteto“ pergalėmis

  Pirmos moterų A lygos čempionato rungtynės Vilniuje ir Kaune buvo sėkmingos viešnių komandoms. Lygos atidarymo rungtynės kovo 29-ąją buvo surengtos LFF stadione, kur susikovė Vilniaus MFA „Žalgiris“...

 • „Gintra-Universitetas“ laimėjo LMFA Žiemos taurės turnyre

  2018-03-27

  Moterų A lyga

  „Gintra-Universitetas“ laimėjo LMFA Žiemos taurės turnyre

  Šiaulietės lemiamose tradicinio turnyro rungtynėse rezultatu 5:0 įveikė titulą gynusį „Kauno Žalgirį“ ir pelnė pirmą vietą. „Gintra-Universitetas“ pirmame kėlinyje pirmavo dviejų įvarčių skirtumu...

 • Moterų A lygos sezonas startuos kovo 29-ąją

  2018-03-26

  Moterų A lyga

  Moterų A lygos sezonas startuos kovo 29-ąją

  Žiūrovai jau pirmame ture išvys pajėgiausių čempionato komandų dvikovą. LFF stadione susirungs MFA „Žalgiris“ su „Banga“, o NFA stadione – „Kauno Žalgiris“ su „Gintra-Universitetu“. Į čempionato...