Lietuvos futbolo federacija

Futboliukas

Kaune praūžė „Futboliuko kalėdos“

2016-12-15

Kaune praūžė „Futboliuko kalėdos“

Praeitą šeštadienį į Kauną atvyko futbolo traukinys – Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) buvo surengtas jau tradiciniu tampantis „Futboliuko Kalėdų“ festivalis.

Praeitą šeštadienį į Kauną atvyko futbolo traukinys – Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) buvo surengtas jau tradiciniu tampantis „Futboliuko Kalėdų“ festivalis.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas toliau sulaukia milžiniško dėmesio. Šį kartą buvo surengta tikra kalėdinė šventė, kurios organizatoriai buvo LFF ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Šiam kalėdiniam festivaliui buvo planuota surinkti rekordinį dalyvių skaičių. Pasak vienos iš organizatorių Daivos Statkevičienės, futbolo aikštėje sportavo 520 vaikų iš 48 ikimokyklinių įstaigų 520 vaikų. Kartu su jais atvyko ir jų pedagogai, tėveliai – šventėje iš viso dalyvavo apie 1500 žmonių ir jie visi buvo užkrėsti futblo virusu.

„Renginio metu vaikai žaidė futboliuką ir buvo paįvairintos užduotys. Kai kuriose aikštelėse žaidė su dideliu gimnastikos kamuoliu, kitose aikštelėse buvo žaidžiama ne su dviem, o keturiais.  Vaikai atliko kamuolio varymo, driblingo, smūgiavimo į vartus pratimai. Manau, kad šiais metais šventė buvo linksmesnė nei pernai. Vaikai iš šventės išėjo ir pasportavę, ir laimingi, sulaukėme daug atsiliepimų ir padėkų“, – sakė D.Statkevičienė.

Šiais metais šventėje vaikus ir svečius ne tik užėmė įvairūs personažai, bet ir buvo įrengta vadinamoji fotosesijos stotelė. Integruota naujovė leido vaikams ir kitiems svečiams ne tik atsipūsti po sporto veiklos, bet ir gauti profesionalias bei kokybiškas nuotraukas.

 

 

Susijusios naujienos

 • Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  2020-05-11

  Futboliukas

  Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  Tradicija tapusi vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks ir šiais metais, tačiau kitaip nei anksčiau – darželių auklėtiniai užduotis atliks savo šeimos būryje. Vaikų gynimo dienos festivalis, kaip ir...

 • Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  2019-12-21

  Futboliukas

  Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  Vilniaus „Sportimos“ maniežas likus kiek mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų nusidažė balta kaip sniegas vaikų jūra – čia vyko „Futboliuko Kalėdos“. „Futboliuko Kalėdos“ – tradicinis renginys, kurį...

 • „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  2019-12-17

  Futboliukas

  „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  Artėjančių didžiausios metų šventės sportuoti išjudino pusę tūkstančio vaikų. Į tradicinį „Futboliuko Kalėdos“ renginį Kaune darželinukai kartu su pedagogais ir artimaisiais vyko iš skirtingų...