Lietuvos futbolo federacija

Šiaulių apskritis

Akademijos auklėtiniai rinkosi į kalėdinę šventę

2016-12-19

Akademijos auklėtiniai rinkosi į kalėdinę šventę

Šiaulių futbolo akademijos renginyje „Kalėdos Kitaip" dalyvavo gausus būrys ŠFA auklėtinių bei jų artimieji.

Šventinis renginys vyko daug sporto šakų apjungiančioje KANE`S arenoje. Čia sugūžėjo apie 600 žmonių, o net apie 400 iš jų aktyviai leido laiką bei dalyvavo įvairiose, Šiaulių futbolo akademijos trenerių paruoštose, rungtyse.

Renginys startavo Šiaulių futbolo akademijos vadovės Redos Mockienės bei Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidento Vytauto Vaškūno sveikinimo žodžiais. R. Mockienė dėkojo visiems susirinkusiems dalyviams bei palinkėjo pačių geriausių emocijų, o V. Vaškūnas teigė, jog pamatęs tokį gausų dalyvių skaičių liko nustebęs ir suprato, jog futbolas Šiauliuose buvo, yra ir tikrai bus.

Po sveikinimo žodžių, dalyviai buvo suskirstyti į mažesniųjų ir vyresniųjų grupes, o kiekvienos grupės dalyvių laukė po aštuonias stoteles, kuriose jie atlikinėjo įvairias užduotis ar išbandė vieną ar kitą sporto šaką.

Mažųjų dalyvių grupėje visuose stolėse vyravo puiki nuotaika bei visi jaunieji futbolininkai puikiai atliko trenerių paruoštas užduotis. Vyresniųjų grupėje daugiausiai teigiamų emocijų sukėlė rungtys smėlio aikštėse. Šiose aikštelėse dalyviai išbandė naujovę Šiauliuose - pliažo futbolą bei pliažo futbolo tinklinį.

Po visų atliktų užduočių ir rungčių, renginio svečias V. Vaškūnas ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintaras Radavičius apdovanojo Šiaulių FA regionės lygos U-15 bei U-19 komandas. Šiaulių futbolo akademija jauniesiems šventės dalyviams įteikė simbolines dovaneles, o vyresnio amžiaus ŠFA komandoms įteikė boulingo kuponus. Po išdalintų dovanų visi renginio dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje, o šventės dalyviai dėkojo Šiaulių futbolo akademijai už puikiai praleistą laiką.

Susijusios naujienos

 • Įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė

  2019-12-04

  Šiaulių apskritis

  Įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė

  Lapkričio 30 dieną, Šiaulių arenoje įvyko 2019 metų sezono Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė, kurioje buvo gausu padėkų, prizų bei apdovanojimų. Vakarą pradėjo Šiaulių...

 • Pagerbti Šiaulių futbolo veteranai

  2019-10-24

  Šiaulių apskritis

  Pagerbti Šiaulių futbolo veteranai

  Trečiadienį, prieš LFF I lygos rungtynes tarp FA „Šiauliai“ ir FK „Riteriai“ B komandų, Šiaulių futbolo veteranams buvo pristatyta siena, kurioje puikuojasi Šiaulių futbolo istorijos įsimintiniausi...

 • Šiaulių futbolo legenda švenčia garbingą jubiliejų

  2019-10-11

  Šiaulių apskritis

  Šiaulių futbolo legenda švenčia garbingą jubiliejų

  Praėjusią savaitę Šiau­lių fut­bo­lo le­gen­da Ro­mual­das Ur­ni­kas at­šven­tė 90 me­tų ju­bi­lie­jų. „Sa­vo vai­kams ir sa­kau, kad aukš­tai užkėliau kar­te­lę. Ir su žmo­na jau 68 me­tai kar­tu...