Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Strateginėje darbo grupėje pradėtas svarstyti galutinis dokumentas

2016-12-30

Strateginėje darbo grupėje pradėtas svarstyti galutinis dokumentas

Gruodžio 29-ąją LFF stadione įvyko jau keturioliktasis Futbolo forumo inicijuotos strateginės darbo grupės posėdis, kuriame toliau aptarinėjamas ruošiamo LFF Gerojo valdymo praktikos darbo grupės dokumentas.

Susirinkę posėdžio nariai diskutavo apie preliminarų penkių dalių dokumentą ir ką jame reikėtų taisyti ir papildyti. Pasak Posėdžio pirmininko Gintauto Babravičiaus, dokumentas gali būti pilnai paruoštas tik po to, kai visos futbolo forumo inicijuotoje grupėje apsilankiusios organizacijos, asociacijos ir kiti svečiai bus pateikę savo idėjas raštu.

Grupės nariai aptarė Futbolo forumo koncepciją ir turėjo karštas diskusijas apie tai, kaip visuomenei būtų geriausia įsilieti į futbolo valdymą ir geriausiai perteikti savo idėjas. Kalbėta, jog forumas turi turėti tikslą ir visi, kurie nori pasireikšti, turi pareikšti konstruktyvias idėjas korektišku būdu (pasiūlyta rengti forumą nacionalinės rinktinės rungtynių dienomis, o jame žmonės galėtų paruošti prezentacijas su savo idėjas).

Darbo grupė aptarė ir LFF valdymo struktūros klausimą, LFF konferenciją ir atstovavimą joje. Opiausias klausimas ir toliau išlieka apskričių funkcijų kontekstas. Pažymėta, kad klubų ir apskričių funkcijos dubliuojasi. Forumo grupės nariai svarstė, kokį vaidmenį apskritys turėtų užimti valdymo struktūroje.

Kitame posėdyje bus svarstoma likę ruošiamo dokumento aspektai, kurie yra susiję su siūlymais – nauja futbolo valdymo struktūra, LFF vidinės valdymo struktūros pertvarkymas, verslo ir futbolo santykiai, valstybės bei savivaldos institucijų ir futbolo santykiai bei iššūkiai.

Susijusios naujienos

 • Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  2018-04-18

  Futbolo forumas

  Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  Š. m. balandžio 28 d. (šeštadienį) 12 val. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“, kurį kartu su partneriais rengia Lietuvos futbolo...

 • Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  2018-03-28

  Futbolo forumas

  Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  Š. m. balandžio 28 d. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“. Tradicija jau tapusio forumo tikslas – vieša diskusija, kurios metu bus...

 • Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  2017-06-04

  Futbolo forumas

  Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  Vilniuje surengtas antras Futbolo forumas gerojo valdymo praktikos tema. Šio bendruomenenės susirinkimo metu pristatytas rudenį pirmojo forumo metu išrinktos darbo grupės raportas, aptarti LFF...