Lietuvos futbolo federacija

U-18 rinktinė

U-18 rinktinė išvyko į V. Granatkino turnyrą

2017-01-07

U-18 rinktinė išvyko į V. Granatkino turnyrą

Lietuvos U-18 (gimusių 1999 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė baigė pasiruošimą V. Granatkinui atminti turnyrui ir paaiškėjo galutinis žaidėjų sąrašas kuris išvyko į Sankt Peterburgą.

Prieš  turnyrą rinktinė surengė dvi pasiruošimo ir atrankos stovyklas Kaune, treniravosi Marijampolės manieže, o sausio 6-ąją sužaidė kontrolines rungtynes prieš Kazlų Rūdos „Šilo“ komandą. Aukščiausioje lygoje debiutuosiantiėms varžovams nusileista minimaliu rezultatu 1:2 (įvartį 90 min. pelnė Titas Aukštuolis).

Per šį laikotarpį ekipos trenerių štabas įvertino 30 pakviestų futbolininkų, iš kurių 20 buvo atrinkti turnyrui Rusijoje.

„Visada norisi daugiau laiko, kad komanda susižaistų tarpusavyje, bet pasiruošimas praėjo sklandžiai, sąlygos buvo geros. Galutiniame sąraše nėra visų žaidėjų, kurių norime. Neatvyko legionierių, vienas išvyko į peržiūrą, kitas – traumuotas“, sakė rinktinės trenerio asistentas Henrikas Grigas.

Paklaustas apie prieš turnyrą iškeltus tikslus, specialistas teigė, kad tai yra puiki proga įvertinti visus kandidatus prieš Europos U-19 čempionato atrankos kovas rudenį taip pat suvienyti komandą į vieną kumštį: „Norime įvertinti, kokia yra dabartinė rinktinės senbuvių forma ir įvertinti tuos, kurie joje mažiau buvo.  Norime suburti komandą. Turime ir taktinių tikslų, lipdyti žaidimo filosofiją, kuo geriau įgyvendinti savo žaidimo planą, jog rinktinei greičiau pavyktų prie to adaptuotis. Žinoma, norime ir kuo geriau pasirodyti turnyre“.

V. Granatkinui atminti taurės varžybose dalyvaus 16 rinktinių iš Europos ir Azijos, o kovos startuos sausio 7 dieną ir baigsis sausio 22-ąją. Ištraukti burtai mūsiškius suvedė į C grupę su Azerbaidžano, Slovakijos ir Kazachstano rinktinėmis. Lietuviai sausio 9-ąją susitiks su Azerbaidžano komanda, po dviejų dienų rungsis su slovakais ir ateinantį penktadienį užbaigs grupės varžybas su Kazachstano ekipa.

„Mūsų laukia nelengvos rungtynės. Pirmosiose rungtynėse susitiksime su stipria Azerbaidžano rinktine, kuri praeitais metais turnyre žaidė prieš vyresnio amžiaus komandas ir pasirodė labai sėkmingai. Slovakija yra futbolo šalis ir jų lygis yra žinomas. Kazachstaną išsamiau stebėsime ir analizuosime pačio turnyro metu“, – pridėjo H. Grigas.

Rungtynių tvarkaraštis:

Sausio 9 d. (pirmadienis), 11:00
Lietuva - Azerbaidžanas

Sausio 11 d. (trečiadienis). 13:15
Slovakija - Lietuva

Sausio 13 d. (penktadienis), 11:00
Kazachstanas – Lietuva

Sausio 14-21 d. numatytos atkrintamosios varžybos ir rungtynės dėl vietų.

Galutin U-18 rinktinės sudėtis V.Granatkino turnyrui:

Vartininkai:
Pijus Petkevičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Kornelijus Smilingis (Gargždų „Banga“)

Gynėjai:
Tadas Paulikas (Kėdainių „Nevėžis“)
Deividas Mikalauskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Deividas Skaržauskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Matas Voronko (NFA, Kaunas)
Kipras Kažukolovas (NFA, Kuršėnai)
Deividas Raulinaitis (NFA, Kybartai)

Saugai:
Arnas Borodinas (PFA-SG-FK „Panevėžys“)
Andrius Lučauskas („Sutton United“, Anglija)
Domantas Putrius (NFA, Klaipėda)
Domantas Vitkus (NFA, Kaunas)
Matas Ramanauskas (NFA, Kėdainiai)
Edgaras Utkus (NFA, Radviliškis)
Lukas Jakavičius (NFA, Vilnius)
Martynas Vasiliauskas („Trakai“)
Tomas Janušauskas (Marijampolės FC "Sūduva")
Ronaldas Misiūnas (PFA-SG-FK „Panevėžys“)

Puolėjai:
Titas Aukštuolis (NFA, Panevėžys)
Džiugas Sūnelaitis (Kazlų Rūdos „Šilas“)

Vyr. treneris - Vytautas Vaškūnas
Treneris - Henrikas Grigas
Vartininkų treneris - Mantas Gintalas

Susijusios naujienos

 • Paskelbtas U-18 rinktinės kandidatų sąrašas

  2020-08-20

  U-18 rinktinė

  Paskelbtas U-18 rinktinės kandidatų sąrašas

  Vaikinų iki 18 metų rinktinė rugsėjo 2–4 d. rinksis į stovyklą Kaune. Vartininkai: Sidas Mačaitis (FK Tauras), Darius Kublickas (FK Panevėžys); Gynėjai: Tomaš Gulbicki (BFA), Antanas...

 • Turkų pranašumą pripažino tik susitikimo pabaigoje

  2019-09-12

  U-18 rinktinė

  Turkų pranašumą pripažino tik susitikimo pabaigoje

  Rezultatyvumu pasižymėjo antrosios draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Turkijos vaikinų U-18 rinktinių. Pirmajame kėlinyje įvarčiu džiaugėsi Valdo Trakio treniruojami lietuviai – 31 minutę...

 • Draugiškose rungtynėse nusileista turkams

  2019-09-10

  U-18 rinktinė

  Draugiškose rungtynėse nusileista turkams

  Lietuvos vaikinų U-18 rinktinė Birštone sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes su bendraamžiais iš Turkijos. Pajėgiausios sudėties Turkijos komanda pademonstravo savo meistriškumą ir laimėjo...