Lietuvos futbolo federacija

Mėgėjų futbolas

„Nida Football Fest” taurė liko Klaipėdoje

2016-08-29

„Nida Football Fest” taurė liko Klaipėdoje

Šeštadienį Nidoje penktus metus iš eilės vyko Futbolo festivaliu pakrikštyta sporto šventė „Nida Football Fest”. Futbolo festivalio pagrindinių 5 prieš 5 varžybų čempionais po baudinių serijos (pagrindinis laikas 1:1) tapo Klaipėdos miesto komanda „Veteranai”.

futbolofestivalis.lt

Dar prieš finalą tapo aišku, jog „Nida Football Fest” taurė iš uostamiesčio neiškeliaus – abi finalo dalyvės buvo iš Klaipėdos. Varžybose dalyvavo ekipos iš Vilniaus, Kretingos, Panevėžio, Šiaulių, Šilutės, Gargždų ir Nidos, tačiau jau penkti metai iš eilės čempionais tapo klaipėdiečiai.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju antrus metus iš eilės tapo Dovydas Švita („Pajėgumas”), per penkias rungtynes pasižymėjęs 9 kartus. Į „Glimstedt geriausiųjų žaidėjų penketuką” buvo išrinkti Dovydas Švita („Pajėgumas”), Marius Baziulis („Klevas”), Vilius Čižauskas („Sparta”), Edgaras Drasutis („Jumex”), Rimas Bogužas („Veteranai”). Pastarasis buvo nepralenkiamas ir organizuotame įgūdžių konkurse.

Pirmą kartą Futbolo festivalyje buvo surengtas Talentų turnyras – jame galėjo varžytis futbolininkai iki keturiolikos metų. „Džiaugiamės, jog pirmą kartą rengtas vaikų turnyras puikiai pavyko - nesitikėjome, jog į turnyrą užsiregistruos net 14 komandų. Į pagrindines varžybas atvažiuoja futbolą nuolat žaidžiantys mėgėjai, todėl būtent Talentų turnyras nuo šiol sėkmingai vykdys vieną iš pagrindinių Futbolo festivalio tikslų – į futbolą pritraukti naujų žmonių, sudominti užsiimti šia sporto šaka, skatinti ne tik stebėti aukščiausio lygio varžybas, bet ir patiems žengti į aikštelę”, - teigė festivalio organizatoriai.

„Nida Football Fest” organizatoriai dėkoja partneriams, be kurių šventė nebūtų galėjusi įvykti: Assorti.lt, advokatų kontorai „Glimstedt”, Fujifilm, Lietuvos futbolo federacijai, Neringos miesto savivaldybei, mineraliniam vandeniui „Vytautas”, Kultūros ir turizmo informacijos centrui „Agila”, reklamos sprendimams „Two Shoes”, Neringos jaunimo apskritajam stalui, sporto naujienų puslapiui Auksinis sporto komentaras.

Futbolo festivalis – tai kiekvieną vasarą Nidoje organizuojama futbolo šventė, kasmet sukviečianti futbolo mylėtojus iš visos Lietuvos.

Susijusios naujienos

 • Seimo nariai dalyvavo turnyre Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti

  2018-03-20

  Mėgėjų futbolas

  Seimo nariai dalyvavo turnyre Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti

  Kovo 17-ąją Šventupėje surengtas tradicinis futbolo turnyras, kuriame jėgas išmėgino keturios komandos – Ukmergės sporto centro vaikinų ir merginų, „Likmerė“ ir FK „Seimas“. Turnyro laimėtoja tapo...

 • Baigėsi ketvirtasis „FireBall“ turnyras

  2017-12-21

  Mėgėjų futbolas

  Baigėsi ketvirtasis „FireBall“ turnyras

  13 komandų susirinko savaitgalį prieš šventes Visagine tam, kad išbandytų savo jėgas ir pakovotų dėl turnyro prizinių vietų. Šiais metais pirmąją vietą iškovojo komanda „Ekstra“ (Vilnius), kuri...

 • Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Užinskai

  2017-12-18

  Mėgėjų futbolas

  Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Užinskai

  Gruodžio 16-ąją surengtas tradicinis LMFA kalėdinis šeimų turnyras, kuriame susirungė 13 komandų, tarp kurių netrūko žinomų futbolo pavardžių. Varžybos prasidėjo nuo grupių etapo Šventupėje ir...