Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

2017-01-09

Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

Sausio 5 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje aptarta atnaujinta Lietuvos futbolo strategija.

Atnaujinta Lietuvos futbolo plėtros strategija iki 2020 metų patvirtinta Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo Komiteto posėdyje gruodžio viduryje.

LFF forumo darbo grupės nariams strategiją pristatęs LFF Plėtros vadovas Vytautas Žirgutis pažymėjo, jog atnaujinant strategiją buvo inventorizuoti ir peržiūrėti esami dokumentai, susipažinta su naujausiais UEFA ir FIFA tyrimais, šių organizacijų konsultantais, pokyčius įgyvendinusių kitų federacijų veikla.

Darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius atkreipė dėmesį, jog ši strategija papildo tam tikras darbo grupės dokumento ruošiamas dalis taip pat pateikia naujų idėjų ir apmąstymų.

Jo siūlymu, reikėtų atkreipti dėmesį į strategijos sąsajas su valstybine ir savivaldybių politika, ryšį su valstybine sporto strategija, taip pat svarstyti apie nepriklausoma stebėtojų organą.

Grupės nario Artūro Gimžausko nuomone, svarbu atkreipti dėmesį į klubų vaidmenį būsimose veiksmuose ir išsamiau pasvarstyti, kaip suinteresuoti visas puses, kurios turėtų dalyvauti strategijos įgyvendinime. Šiais klausimais užvirė ilgesnės darbo grupės narių diskusijos.

Kitame darbo grupės posėdyje bus toliau nagrinėjamas darbo grupės ruošiamas dokumentas. Vėlesniuose posėdžiuose, Deivido Šembero siūlymu, numatomas susitikimas su futbolo mokyklų atstovais. Taip pat planuojama į darbo grupės posėdžius kviesti savivaldybių atstovus aptarti infrastruktūros plėtros klausimus.

 

Susijusios naujienos

 • Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  2018-04-18

  Futbolo forumas

  Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  Š. m. balandžio 28 d. (šeštadienį) 12 val. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“, kurį kartu su partneriais rengia Lietuvos futbolo...

 • Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  2018-03-28

  Futbolo forumas

  Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  Š. m. balandžio 28 d. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“. Tradicija jau tapusio forumo tikslas – vieša diskusija, kurios metu bus...

 • Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  2017-06-04

  Futbolo forumas

  Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  Vilniuje surengtas antras Futbolo forumas gerojo valdymo praktikos tema. Šio bendruomenenės susirinkimo metu pristatytas rudenį pirmojo forumo metu išrinktos darbo grupės raportas, aptarti LFF...