Lietuvos futbolo federacija

Treneriai

Treneriai kviečiami į seminarą apie žaidimo rodiklių vertę

2017-01-11

Treneriai kviečiami į seminarą apie žaidimo rodiklių vertę

Lietuvos sporto universitete sausio 18 d. vyks bendras krepšinio, futbolo ir rankinio seminaras treneriams Žaidimo rodiklių vertė?, kuriame dalyvaus lektorius iš užsienio ir žinomi mūsų šalies sporto specialistai.

Į seminarą iš Didžiosios Britanijos atvyks Chrisas Barnesas. Šis specialistas konsultuoja Anglijos Premier lygos klubą West Bromwich Albion, taip pat Londono Queens Park Rangers, anksčiau yra dirbęs Middlesbrough komandoje, taip pat su krepšinio ir regbio sporto šakomis.

Seminare taip pat dalyvaus Brondby (Danija)  futbolo klubo jaunimo komandos treneris Aurelijus Skarbalius ir LSU dėstytojas, ACME-Žalgiris rankinio komandos treneris Antanas Skarbalius.

Seminaro programa

Seminaro dalyviai gaus UEFA Coaching Convention direktyvas atitinkančius sertifikatus (8 val.) tolimesniam kvalifikacijos kėlimui ir turimos trenerio licencijos pratęsimui.

Taip pat yra galimybė įgyti alternatyvų sertifikatą, atitinkantį KKSD bei Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimams (išduoda Lietuvos sporto unversitetas, sertifikato kaina 3 EUR). Pageidavimą būtina nurodyti išankstinėje registracijoje į seminarą.

Norint dalyvauti būtina išankstinė registracija el. paštu registracija@lff.lt

Dalyvių skaičius ribojamas.

Daugiau informacijos:
LFF Techninis direktorius Raimondas Statkevičius 
tel. 865265225

Susijusios naujienos

 • UEFA C ir B licencijų mokymai startuos nuo rugsėjo

  2020-06-26

  Treneriai

  UEFA C ir B licencijų mokymai startuos nuo rugsėjo

  Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) skelbia apie vykstančią registraciją į UEFA C ir B licencijų mokymus. UEFA C licencija reikalinga treneriams, kurie treniruoja vaikus (6–12 metų). Šiuos...

 • Belgas tiki Lietuvos futbolo ateitimi

  2019-10-07

  Treneriai

  Belgas tiki Lietuvos futbolo ateitimi

  „Tiesiog turėtume pradžioje kalbėtis. Turi atsirasti tiltai tarp tų žmonių, kurie galvoja apie futbolą ir dirba jo labui. Bet tai nėra taip lengva: jau porą mėnesių dirbu Lietuvoje, bet niekas kol...

 • Prasidės UEFA B ir C licencijų trenerių mokymai

  2019-09-22

  Treneriai

  Prasidės UEFA B ir C licencijų trenerių mokymai

  Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) informuoja dėl UEFA B ir C futbolo trenerių licencijų mokymų įvadinės sesijos. Rugsėjo 27 d. startuos UEFA C futbolo trenerių licencijos mokymų įvadinė...