Lietuvos futbolo federacija

Treneriai

Treneriai kviečiami į seminarą apie žaidimo rodiklių vertę

2017-01-11

Treneriai kviečiami į seminarą apie žaidimo rodiklių vertę

Lietuvos sporto universitete sausio 18 d. vyks bendras krepšinio, futbolo ir rankinio seminaras treneriams Žaidimo rodiklių vertė?, kuriame dalyvaus lektorius iš užsienio ir žinomi mūsų šalies sporto specialistai.

Į seminarą iš Didžiosios Britanijos atvyks Chrisas Barnesas. Šis specialistas konsultuoja Anglijos Premier lygos klubą West Bromwich Albion, taip pat Londono Queens Park Rangers, anksčiau yra dirbęs Middlesbrough komandoje, taip pat su krepšinio ir regbio sporto šakomis.

Seminare taip pat dalyvaus Brondby (Danija)  futbolo klubo jaunimo komandos treneris Aurelijus Skarbalius ir LSU dėstytojas, ACME-Žalgiris rankinio komandos treneris Antanas Skarbalius.

Seminaro programa

Seminaro dalyviai gaus UEFA Coaching Convention direktyvas atitinkančius sertifikatus (8 val.) tolimesniam kvalifikacijos kėlimui ir turimos trenerio licencijos pratęsimui.

Taip pat yra galimybė įgyti alternatyvų sertifikatą, atitinkantį KKSD bei Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimams (išduoda Lietuvos sporto unversitetas, sertifikato kaina 3 EUR). Pageidavimą būtina nurodyti išankstinėje registracijoje į seminarą.

Norint dalyvauti būtina išankstinė registracija el. paštu registracija@lff.lt

Dalyvių skaičius ribojamas.

Daugiau informacijos:
LFF Techninis direktorius Raimondas Statkevičius 
tel. 865265225

Susijusios naujienos

 • Spalis – futbolo trenerių mokymų maratonas

  2020-10-12

  Treneriai

  Spalis – futbolo trenerių mokymų maratonas

  Futbolo trenerių rengimo asociacija džiaugiasi galėdama tęsti ir pradėti naujus organizuojamus futbolo trenerių mokymus. Spalio renginių maratonas prasidės 19 dieną nuo futbolininkų fizinio rengimo...

 • Trenerių tarybos projektas – aukšto meistriškumo ugdymo centrai

  2020-09-04

  Treneriai

  Trenerių tarybos projektas – aukšto meistriškumo ugdymo centrai

  Šį ketvirtadienį Kaune buvo surengtas eilinis Trenerių tarybos posėdis, kuriame dalyvavo: Romualdas Lavrinavičius, Algimantas Liubinskas, Povilas Grigonis, Benjaminas Zelkevičius, Rimantas Skersys...

 • UEFA C ir B licencijų mokymai startuos nuo rugsėjo

  2020-06-26

  Treneriai

  UEFA C ir B licencijų mokymai startuos nuo rugsėjo

  Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) skelbia apie vykstančią registraciją į UEFA C ir B licencijų mokymus. UEFA C licencija reikalinga treneriams, kurie treniruoja vaikus (6–12 metų). Šiuos...