Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

K. Rudžionis: „Pergalė pasiekta sunkiu darbu“

2017-01-27

K. Rudžionis: „Pergalė pasiekta sunkiu darbu“

Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris Kęstutis Rudžionis po pergalingo starto Europos čempionato (UEFA Futsal Euro) atrankos turnyre teigė, kad komanda išpildė treniruotėse šlifuotus sumanymus bei džiaugėsi puikiu palaikymu Vilniaus „Siemens“ arenoje.

S. Čirbos nuotr.

Pirmą kartą sostinės didžiausioje arenoje organizuotose futsal varžybose mūsų komanda startavo pergalingai, sutriuškindami Andoros rinktinę 5:1. Įvarčius lietuviams įmušė Justas Gulbinas, Ramūnas Radavičius, Justinas Zagurskas, Lukas  Sendžikas ir Arsenijus Buinickis.

„Visi turbūt matėme, kad pergalė pasiekta sunkiu darbu aikštėje. Ir ne tik aikštėje, bet ir treniruotėse. Darbas nenuėjo veltui – ruošėmės tik Andorai. Žinojome, kad jie žaidė penkiese prieš keturis ir prieš graikus, ir prieš estus – tam ruošėmės. Mums pasitarnavo standartinės padėtys, nes pirmi du įvarčiai krito iš standartinių padėčių, tai ką atidirbinėjome treniruotėse“, - teigė K. Rudžionis.

„Antrajame kėlinyje teko sunkiai padirbėti, kad išlaikyti savo pranašumą. Gintis keturiese prieš penkis nėra lengva, žaidėjai irgi yra žmonės, jų jėgos ne begalinės. Keitėme savo žaidėjų ketvertus ir ne vienam ketvertui teko žaisti gynyboje, tačiau tam ruošėmės treniruotėse. Kova ir pasiaukojimas davė rezultatą. Dar yra neišnaudotų galimybių ir prieš prancūzus tikėsimės panaudoti tai, ko nepanaudojome šiandien“.

Strategas taip pat atidavė duoklę arenoje susirinkusiems Lietuvos gerbėjų, kurių oficialiai buvo užfiksuota pustrečio tūkstančio: „Net neabejoju, kad tai buvo geriausia matyta atmosfera mūsų rungtynėse. Galbūt tai būtų galima sulyginti su rungtynėmis Kėdainiuose, kai laimėjome prieš estus 7:3, bet čia atmosfera buvo tikrai labai gera. Tiesa, aš ne visada galėjau matyti, kas vyksta tribūnose, kai susitelkdavau į žaidimą ir buvau tarsi savo pasaulyje“.

Įvartį pelnęs Ramūnas Radavičius dieną prieš rungtynes nesitreniravo dėl traumos, tad iki paskutinės minutės nebuvo aišku, ar jis galės rungtyniauti. Visgi R. Radavičius žaidė ir prisidėjo prie pergalės įvarčiu.

„Labai smagu, kad arenoje buvo daug žiūrovų. Emocijos yra geros įmušus bet kokį įvartį ir pasitenkinimas yra didelis. Pirmas jų įvartis kiek išmušė iš vėžių ir mums buvo sunku gintis be kamuolio keturiese prieš penkis, mums padėjo kontratakos“, - sakė patyręs žaidėjas.


Susijusios naujienos

 • Ištraukti futsal pasaulio čempionato Europos zonos atrankos burtai

  2018-12-12

  Futsal vyrų rinktinė

  Ištraukti futsal pasaulio čempionato Europos zonos atrankos burtai

  Trečiadienį Nione (Šveicarija) buvo ištraukti Lietuvoje vyksiančio 2020 m. FIFA Futsal pasaulio čempionato Europos zonos atrankos burtai. 32 rinktinės kovą pradės preliminariame atrankos etape, kuris...

 • Antrojoje dvikovoje – Andoros pranašumas

  2018-12-02

  Futsal vyrų rinktinė

  Antrojoje dvikovoje – Andoros pranašumas

  Po pergalingai pasibaigusių Lietuvos futsal rinktinės rungtynių šeštadienį, antroji dvikova su Andora mūsiškiams nenusisekė. Nepaisant to, kad lietuviai dusyk pirmavo, 3:2 triumfavo aikštės...

 • Lietuvos futsal rinktinė nugalėjo Andorą

  2018-12-01

  Futsal vyrų rinktinė

  Lietuvos futsal rinktinė nugalėjo Andorą

  2020 metų pasaulio futsal čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse Andoroje 6:3 nugalėjo šeimininkų komandą. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Jurijus Jeremejevas ir...