Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos apskritis

„AMK Litimbera“ laimėjo Klaipėdos rajono salės pirmenybes

2017-02-01

„AMK Litimbera“ laimėjo Klaipėdos rajono salės pirmenybes

Sausio 27 dieną paaiškėjo stipriasios Klaipėdos rajono I lygos ekipos.

„“

Nuo lapkričio 2 dienos šešios ekipos - „GP-Taškas“, „Gargždų rangos darbai“, AMK Litimbera“, „Koralas“, AJE ir Jaunimas“ - pirmajame pirmenybių etape tarpusavyje varžėsi dviejų ratų sistema. Paskutiniame pirmojo etapo susitikime tarp „AMK Litimbera“ ir „GRD“ komandų sprendėsi, kuri iš jų pateks į aantrąjį etapą. „GRD“, norint patekti į kitą etapą reikėjo pergalės trijų įvarčių skirtumu, tačiau pasiekta pergale 7:5 neleido jiems tęsti kovos dėl medalių.

Pirmajame pusfinalyje tarp reguliariame sezone nei karto pralaimėjimo nepatyrusio „Koralo“ ir paskutinę minutę kelialapį į stipriausiųjų ketvertą iškovojusios „AMK Litimbera“ vyko permaininga kova. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 10 minučių „Koralas, vedamas rezultatyviai rungtyniavusių D.Lukošiaus ir A.Skurdelio, pirmavo 4:2, tačiau O.Abromavičiaus ir A.Staponkos įvarčiai išplėšė „AMK Litimbera“ komandai lygiąsias. Baudinių serijoje prireikė net 9 smūgių, o pergalę šventė „AMK Litimbera“.

Antrajame pusfinalyje „GP-Taško“ komanda po A.Butkaus ir E.Bračkaus įvarčių greitai įsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje A.Butkus pasižymėjo dar kartą ir atrodė, kad nulėmė rungtynių baigtį. Tačiau šeši „AJE“ komandos įvarčiai be atsako nubraukė „taškiečių“ viltį apginti praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų vardą.

Rungtynėse dėl 3-os vietos „Koralas“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1. Antrajame kėlinyje rungtynės vyko „kaip ant svarstyklių": antroje kėlinio pusėje „Koralas“ dar pirmavo 5:4, tačiau „GP-Taškas“, išnaudojęs kiekybinę persvarą, persverė rezultatą savo naudai – 7:5.

Finaliniame susitikime dominavo gynybiniai veiksmai ir patikimai rungtyniavę vartininkai. Po S.Alsio ir O.Abromavičiaus įvarčių „AMK Litimbera“ užtikrintai pirmavo, tačiau antro kėlinio pabaigoje „AJE“ perėmė iniciatyvą ir M.Bučas rezultatą sušvelnino. Per paskutines tris susitikimo minutes „AMK Litimbera“ gelbėjo ne tik pasiaukojančiai rungtyniavę žaidėjai, bet ir virpstas. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „AMK Litimbera“ pergalę 2:1.

Galutinė komandų rikiuotė:
1. „AMK Litimbera“
2. „Atviros jaunimo erdvės“
3. „Gargždų Pramogos-Taškas“
4. „Koralas “
5. „Gargždų rangos darbai“
6. „Jaunimas“

Geriausi pirmenybių žaidėjai: Aurelijus Staponka („AMK Litimbera“); Martynas Bučas („AJE“); Andrius Butkus („GP-Taškas“).

Rezultatyviausias žaidėjas: Aurimas Skurdelis – 25 įvarčiai.

Nuotraukoje - AMK Litimbera

Daugiau nuotraukų - https://www.facebook.com/fkbanga/photos/?tab=album&album_id=1516955765015859

Susijusios naujienos

 • LFF vadovai lankėsi Kretingoje

  2019-07-11

  Klaipėdos apskritis

  LFF vadovai lankėsi Kretingoje

  Nauja dirbtinė futbolo danga šiemet atkeliaus į Kretingą, patvirtino ketvirtadienį su Kretingos rajono meru Antanu Kalniumi susitikęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius...

 • Pajūrio miestams - perspektyvos priimti pasaulio čempionato dalyvius

  2019-05-15

  Klaipėdos apskritis

  Pajūrio miestams - perspektyvos priimti pasaulio čempionato dalyvius

  Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, Lietuvos salės futbolo asociacijos (LSFA) prezidentas Vidmantas Butkevičius ir direktorius Remigijus Daugėla viešėjo...

 • KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

  2018-12-23

  Klaipėdos apskritis

  KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

  Šeštadienį džiaugsmingai praėjo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos organizuota „Kalėdų futbolo šventė“, Šventės metu buvo pagerbti Klaipėdos regiono futbolui nusipelnę asmenys, metų...