Lietuvos futbolo federacija

Rėmėjai ir partneriai

Nauji futbolo rėmėjai – „Diremta“ ir „Ollex“

2016-09-10

Nauji futbolo rėmėjai – „Diremta“ ir „Ollex“

Prie Lietuvos futbolo partnerių šeimos rugsėjį prisijungė du nauji nariai – bendrovės „Ollex“ ir „Diremta“.

Abiejų įmonių atstovai domisi futbolu ir džiaugiasi, jog gali prisidėti prie šios sporto šakos vystymo mūsų šalyje.

UAB „Diremta“ tapo pagrindiniu Lietuvos futbolo federacijos rėmėju. Ši įmonė siūlo dizaino, reklamos ir spaudos paslaugas.

„Tikime atsinaujinusia rinktine ir trenerių štabu. Pasistengsime prie to prisidėti. Iš vienos pusės, futbole dalyvauti įdomu, iš kitos pusės - atradome bendrų veiklos sąlyčio taškų. Džiaugiamės, jog futbolo šeimoje greitai pasijautėme savi“, - sakė „Diremtos“ direktorius Remigijus Daugėla.

Vienas iš transporto paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Ollex“ tapo oficialiu Lietuvos futbolo rinktinės vėžėju.

„Futbolo pasaulyje nesame naujokai. Pradėjome bendradarbiauti Vilniaus „Žalgiriu“, o dabar nutarėme prisidėti ir prie rinktinės“, - teigė įmonės valdybos pirmininkas Olegas Radionovas.

Pasak LFF komercijos vadovo Edgaro Stankevičiaus, tikimasi, jog šis bendradarbiavimas bus ilgalaikis, o naujų rėmėjų pavyzdžiu paseks ir kiti: „Džiaugiamės pradėtais darbais, turime naują komercijos strategiją. Vykdome intensyvias derybas ir dėl kitų rėmėjų prisijungimo."

Susijusios naujienos

 • Rėmėjas keičia vardą ir tampa "Betsafe"

  2017-05-03

  Rėmėjai ir partneriai

  Rėmėjas keičia vardą ir tampa "Betsafe"

  Lietuvos futbolo rinktinės rėmėjas „Tonybet“ nuo šiol bus žinomi „Betsafe“ vardu. Internetinių žaidimų ir lažybų rinkos lyderiai Lietuvoje „Tonybet“, pernai tapę tarptautinės „Betsson Group“ dalimi...

 • Prieš rinktinės išvyką LFF pristatė didžiausią savo rėmėją

  2017-03-20

  Rėmėjai ir partneriai

  Prieš rinktinės išvyką LFF pristatė didžiausią savo rėmėją

  Prieš pat Lietuvos futbolo rinktinės išvyką į rungtynes Čekijoje ir Anglijoje, šiandien vykusioje spaudos konferencijoje, Lietuvos futbolo federacija (LFF) pranešė apie naują generalinį rėmėją –...

 • Bendradarbiaus su TAMO skatinant vaikų užimtumą

  2017-03-10

  Rėmėjai ir partneriai

  Bendradarbiaus su TAMO skatinant vaikų užimtumą

  Siekiant aktyvesnio vaikų įsitraukimo į sportą ir futbolo plėtros ugdymo įstaigose bendradarbiavimo sutartį pasirašė TAMO elektroninis dienynas ir Lietuvos futbolo federacija (LFF). TAMO elektroninis...