Lietuvos futbolo federacija

Rėmėjai ir partneriai

Nauji futbolo rėmėjai – „Diremta“ ir „Ollex“

2016-09-10

Nauji futbolo rėmėjai – „Diremta“ ir „Ollex“

Prie Lietuvos futbolo partnerių šeimos rugsėjį prisijungė du nauji nariai – bendrovės „Ollex“ ir „Diremta“.

Abiejų įmonių atstovai domisi futbolu ir džiaugiasi, jog gali prisidėti prie šios sporto šakos vystymo mūsų šalyje.

UAB „Diremta“ tapo pagrindiniu Lietuvos futbolo federacijos rėmėju. Ši įmonė siūlo dizaino, reklamos ir spaudos paslaugas.

„Tikime atsinaujinusia rinktine ir trenerių štabu. Pasistengsime prie to prisidėti. Iš vienos pusės, futbole dalyvauti įdomu, iš kitos pusės - atradome bendrų veiklos sąlyčio taškų. Džiaugiamės, jog futbolo šeimoje greitai pasijautėme savi“, - sakė „Diremtos“ direktorius Remigijus Daugėla.

Vienas iš transporto paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Ollex“ tapo oficialiu Lietuvos futbolo rinktinės vėžėju.

„Futbolo pasaulyje nesame naujokai. Pradėjome bendradarbiauti Vilniaus „Žalgiriu“, o dabar nutarėme prisidėti ir prie rinktinės“, - teigė įmonės valdybos pirmininkas Olegas Radionovas.

Pasak LFF komercijos vadovo Edgaro Stankevičiaus, tikimasi, jog šis bendradarbiavimas bus ilgalaikis, o naujų rėmėjų pavyzdžiu paseks ir kiti: „Džiaugiamės pradėtais darbais, turime naują komercijos strategiją. Vykdome intensyvias derybas ir dėl kitų rėmėjų prisijungimo."

Susijusios naujienos

 • Naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas – „Perlas“

  2020-05-06

  Rėmėjai ir partneriai

  Naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas – „Perlas“

  Prie Lietuvos futbolo partnerių prisijungė „Perlas“ – visą savo 25 metų veiklos istoriją su sportu susijęs loterijų, finansų ir draudimo paslaugų tiekėjas. „Džiaugiamės, kad Lietuvos futbolo rėmėjų...

 • „Hegelmann Transporte“ – naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas

  2020-04-24

  Rėmėjai ir partneriai

  „Hegelmann Transporte“ – naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas

  Prie Lietuvos futbolo šeimos oficialiai prisijungė viena didžiausių transporto logistikos įmonių Lietuvoje – „Hegelmann Transporte“, kuri tapo pagrindiniu LFF rėmėju. „Tiek su „Hegelmann Transporte“...

 • LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  2018-09-05

  Rėmėjai ir partneriai

  LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  Jau šį penktadienį kovas UEFA Tautų lygoje pradedanti Lietuvos nacionalinė rinktinė ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) nepamiršta kitų svarbių veiklų. Prieš pirmąsias rungtynes pradedamas...