Lietuvos futbolo federacija

Rėmėjai ir partneriai

Nauji futbolo rėmėjai – „Diremta“ ir „Ollex“

2016-09-10

Nauji futbolo rėmėjai – „Diremta“ ir „Ollex“

Prie Lietuvos futbolo partnerių šeimos rugsėjį prisijungė du nauji nariai – bendrovės „Ollex“ ir „Diremta“.

Abiejų įmonių atstovai domisi futbolu ir džiaugiasi, jog gali prisidėti prie šios sporto šakos vystymo mūsų šalyje.

UAB „Diremta“ tapo pagrindiniu Lietuvos futbolo federacijos rėmėju. Ši įmonė siūlo dizaino, reklamos ir spaudos paslaugas.

„Tikime atsinaujinusia rinktine ir trenerių štabu. Pasistengsime prie to prisidėti. Iš vienos pusės, futbole dalyvauti įdomu, iš kitos pusės - atradome bendrų veiklos sąlyčio taškų. Džiaugiamės, jog futbolo šeimoje greitai pasijautėme savi“, - sakė „Diremtos“ direktorius Remigijus Daugėla.

Vienas iš transporto paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Ollex“ tapo oficialiu Lietuvos futbolo rinktinės vėžėju.

„Futbolo pasaulyje nesame naujokai. Pradėjome bendradarbiauti Vilniaus „Žalgiriu“, o dabar nutarėme prisidėti ir prie rinktinės“, - teigė įmonės valdybos pirmininkas Olegas Radionovas.

Pasak LFF komercijos vadovo Edgaro Stankevičiaus, tikimasi, jog šis bendradarbiavimas bus ilgalaikis, o naujų rėmėjų pavyzdžiu paseks ir kiti: „Džiaugiamės pradėtais darbais, turime naują komercijos strategiją. Vykdome intensyvias derybas ir dėl kitų rėmėjų prisijungimo."

Susijusios naujienos

 • LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  2018-09-05

  Rėmėjai ir partneriai

  LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  Jau šį penktadienį kovas UEFA Tautų lygoje pradedanti Lietuvos nacionalinė rinktinė ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) nepamiršta kitų svarbių veiklų. Prieš pirmąsias rungtynes pradedamas...

 • Pasaulinė kompanija tampa pagrindine LFF rėmėja

  2018-06-14

  Rėmėjai ir partneriai

  Pasaulinė kompanija tampa pagrindine LFF rėmėja

  Lenkijos ir Lietuvos futbolo rinktinių mačas Varšuvoje tapo ir naujos tarptautinės partnerystės pradžia. Jo metu įsigaliojo sutartis, pagal kurią visame pasaulyje žinomas prekės ženklas „Sharp”...

 • Rėmėjas keičia vardą ir tampa "Betsafe"

  2017-05-03

  Rėmėjai ir partneriai

  Rėmėjas keičia vardą ir tampa "Betsafe"

  Lietuvos futbolo rinktinės rėmėjas „Tonybet“ nuo šiol bus žinomi „Betsafe“ vardu. Internetinių žaidimų ir lažybų rinkos lyderiai Lietuvoje „Tonybet“, pernai tapę tarptautinės „Betsson Group“ dalimi...