Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

Vyksta registracija į mergaičių salės futbolo žaidynes „LadyGolas“

2016-01-19

Vyksta registracija į mergaičių salės futbolo žaidynes „LadyGolas“

Sausio 11 dieną prasidėjo mokyklų komandų registracija į naujausią projektą mergaitėms „LadyGolas“, kurio tikslas yra populiarinti salės futbolo (futsalo) žaidimą Lietuvos mokyklose bei sudominti mergaites sportu ir sveika gyvensena.

Varžybas organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Masinio futbolo asociacija (MaFA). Visi norintieji dalyvauti kviečiami iki 2016 m. sausio 25 dienos (12 val.) užsiregistruoti interneto puslapyje www.ladygolas.lt. Šiame puslapyje įkelta paraiškos forma.

Paraiškoje leidžiama registruoti 10 žaidėjų, kurios gimusios 2001-2002 m. bei 2003 m. ir jaunesnes, vieną trenerį bei vadovą. Į paraišką galima įtraukti ne daugiau kaip 2 mergaites, kurios yra registruotos futbolo grupių komandose, dalyvaujančiose Lietuvos pirmenybėse (taisyklė negalios gimusioms 2005 m. ir vėliau).

Numatyti keli žaidynių etapai: iš pradžių komandos rungsis seniūnijų lygmeniu ir savivaldybių finaluose (sausio 25 - vasario 22 d.), apskričių finaluose (vasario 23 - kovo 18 d.) ir superfinale (data ir laikas bus paskelbti vasarį).

Būk drąsi ir priimk „LadyGolo" iššūkį su draugėm!

„LadyGolo" nuostatai ir bendrosios taisyklės.

 

Susijusios naujienos