Lietuvos futbolo federacija

Moterys už futbolą

„Moterys už futbolą“ renginys Utenoje pritraukė virš 100 dalyvių

2016-09-22

„Moterys už futbolą“ renginys Utenoje pritraukė virš 100 dalyvių

Rugsėjo 21 d. popietę, puikiai nusiteikusios merginos ir moterys rinkosi į Utenio stadioną. Žaisti futbolą ir smagiai praleisti laiką panoro virš 100 dailiosios lyties atstovių.

Trečius metus vykusiame moterų futbolo turnyre dalyvavo 14 komandų: ,,URSA“, ,,Nosted mechanika“, ,,Utenos DSC administracija“, ,,Sporto gama“,  ,,Dauniškietės“, ,,Voveraitė“, ,,Gandrelis“, ,,Saulė“, ,,Policininkės“, ,,Užpaliai“, ,,Šaltinėlis“.

Džiugu, kad sulaukėme dalyvių iš Anykščių, Vilkijos ir Ignalinos. Renginys prasidėjo įspūdingai. Turnyro dalyvės metė iššūkį futbolo klubo ,,Utenos Utenis“ futbolininkams. Prieš juos žaidė net 100 moterų.

Po lengvo apšilimo, komandos jėgas išbandė žaisdamos futbolą dirbtinės dangos aikštelėse. Po įnirtingų kovų ir 7 metrų baudinių paaiškėjo, kad trečiąją vietą iškovojo ,,Policininkių“ komanda, antrąją – viešnios iš Vilkijos, o čempionėmis tapo komanda ,,Dauniškietės“. Šių komandų dalyvėms įteikti marškinėliai, kuriuos padovanojo Judėjimas ,,Moterys už futbolą“.

Turnyre pralaimėjusiųjų nebuvo. Visos dalyvės buvo apdovanotos medaliais ir apyrankėmis. LFF Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis kiekvienai komandai įteikė po kamuolį. Turnyras pasibaigė, tačiau dalyvių žibančios akys ir puikios emocijos skatina organizatorius ir ateityje organizuoti moterų futbolo turnyrus.

UAFA.lt / Utenos r. sav. visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Susijusios naujienos

 • LFF stadione vyks moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais

  2020-07-10

  Moterys už futbolą

  LFF stadione vyks moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais

  Moterų fitneso treniruotės su futbolo elementais grįžta! Liepos 14-ąją vyks antroji treniruotė,  kurios metu galėsite aktyviai pajudėti smagioje kompanijoje. Nuo 18:30 val. treniruotės metu jūsų...

 • LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

  2020-06-18

  Moterys už futbolą

  LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

  LFF stadioną šeštadienį užvaldė moterys. Pirmąkart surengta fitneso su futbolo elementais šventė pritraukė entuziastes, kurios stadioną paliko kupinos emocijų, dovanų bei žadėjo dar ne kartą...

 • LFF surengė atvirąją treniruotę Vilniaus regiono merginoms

  2020-06-17

  Moterys už futbolą

  LFF surengė atvirąją treniruotę Vilniaus regiono merginoms

  Trečiadienį LFF stadione vyko atviroji futbolo treniruotė, kurioje dalyvavo 2005–2007 metais gimusios merginos. Renginio tikslas buvo suteikti galimybę merginoms dalyvauti treniruotėje, kurią vedė...