Lietuvos futbolo federacija

A lyga

„Lietavos“ futbolininkai susirungė su gimnazistais

2016-09-24

„Lietavos“ futbolininkai susirungė su gimnazistais

Jonavos „Lietavos“ žaidėjai „SMScredit.lt A lygos“ pertraukos metu pasitikrino savo jėgas rungdamiesi su miesto Jeronimo Ralio gimnazijos auklėtiniais. Rugsėjo 23 d. neseniai atidarytoje dirbtinės dangos aikštėje įvyko „Lietavos“ ir moksleivių draugiškos rungtynės.

fklietava.lt

Abi ekipos kovojo dėl pirmą kartą įsteigtos J. Ralio gimnazijos direktoriaus Arūno Rimkaus vardo taurės. Vienas ištikimiausių klubo gerbėjų, palaikantis „Lietavą“ jau ne vieną dešimtmetį, tikisi, kad draugiškas turnyras taps tradicija ir padės populiarinti futbolą tarp vaikų.

„Mūsų mokyklą baigė daug dabartinių klubo žaidėjų, tarp kurių Arnas Paškevičius, Marius Ganusauskas ir daugelis kitų. Be to, nemažai moksleivių šiuo metu atstovauja „Lietavos B“ klubui. Aš taip pat jau daugelį metų palaikau Jonavos klubą ir stengiuosi nepraleisti nė vienerių rungtynių. Norime savo mokyklos auklėtinius sudominti futbolu, supažindinti su miesto reprezentacine komanda ir, žinoma, paskatinti palaikyti „Lietavos“ klubą“, – kalbėjo A. Rimkus.

Po gana atkaklios kovos pergalę 6:4 šventė „Lietavos“ žaidėjai, kuriems ir atiteko pirmoji A. Rimkaus taurė. J. Ralio gimnazijos absolventas Marius Ganusauskas džiaugėsi galimybe sužaisti su buvusios mokyklos auklėtiniais.

„Aš esu baigęs šią mokyklą, tad buvo labai smagu sužaisti su jaunaisiais raliečiais. Rungtynės praėjo sklandžiai ir linksmai, laimėjome. Matėsi, kad jaunimas labai stengiasi, yra techniškas, tačiau dar šiek tiek trūksta patirties. Visi jaunuoliai lanko futbolo treniruotes, tačiau į rungtynes susirinko skirtingų amžiaus grupių vaikinai, gal dėl to jiems šiandien trūko susižaidimo. Tačiau jų palaikyti atėjo daug klasės draugų, matyti, kad ši mokykla tikrai myli futbolą, o tai mus labai džiugina“, – apie renginį pasakojo „Lietavos“ žaidėjas M. Ganusauskas.

Klubo atstovai pakvietė gimnazistus apsilankyti artimiausiose komandos rungtynėse Jonavoje, kurios įvyks spalio 16 d. Tada „Lietava“ kovos su Kauno „Stumbru“.

Susijusios naujienos

 • Patvirtintas 2018 m. A lygos tvarkaraštis

  2018-02-19

  A lyga

  Patvirtintas 2018 m. A lygos tvarkaraštis

  Lietuvos futbolo A lygos čempionatas startuos vasario 24-ąją Marijampolėje, o finišas turėtų įvykti lapkričio 11 dieną. Tai numatyta patvirtintame 2018 metų sezono tvarkaraštyje. Šių metų varžybų...

 • Įspūdingas finišas pirmą titulą atnešė „Sūduvai“

  2017-11-19

  A lyga

  Įspūdingas finišas pirmą titulą atnešė „Sūduvai“

  Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubo istorijoje 2017-ieji bus įrašyti aukso raidėmis. Lapkričio 19-ąją marijampoliečiai pirmą kartą tapo Lietuvos čempionais.   Lemiamose 33 turo ir viso A lygos...

 • Kauno „Stumbras“ išsaugojo vietą A lygoje

  2017-11-04

  A lyga

  Kauno „Stumbras“ išsaugojo vietą A lygoje

  Lietuvos futbolo federacijos taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ komanda ir kitą sezoną rungtyniaus A lygos čempionate. Pereinamosiose rungtynėse dėl teisės likti aukščiausioje lygoje „Stumbras“ du...