Lietuvos futbolo federacija

WU-16 rinktinė

Merginos treniruojasi stovykloje Vilniuje

2016-09-28

Merginos treniruojasi stovykloje Vilniuje

Lietuvos merginų iki 16 metų (WU-16) rinktinė susibūrė į stovyklą Vilniuje, kuri prasidėjo rugpjūčio 24 dieną ir truks iki rugsėjo 30 d. 

Vytauto Jančiausko treniruojama rinktinė 2018 metais šeimininkių teisėmis rungsis Europos merginų U-17 čempionate. Vilniuje pradėta formuoti merginų akademinė grupė, kurios mokysis Ozo gimnazijoje ir reguliariai treniruosis, siekiant gerinti fizinį ir taktinį parengtumą. Merginų edukacija taip pat yra svarbi tobulėjimo dalis.

Stovykloje dalyvauja 23 merginos. Rugsėjo 25 dieną merginos išbandė jėgas prieš Talentų futbolo mokyklos vaikinų ekipą ir laimėjo 7:1.

Šiandien žaidėjos su treneriais išvyko į pažintinę ekskursiją Trakuose: aplankė Trakų pilį ir jos apylinkes, šokolado gamyklą, o vakarop surengė viktoriną ir karaokę bei pasveikino rinktinės narę jonavietę Karoliną Sarkanaitę su gimtadieniu.

Rugsėjo 29 dieną, 17 valandą Lietuvos edukologijos universiteto stadione WU-16 rinktinė sužais kontrolines rungtynes su FM „Ateities“ vaikinų komanda.

 

 

Susijusios naujienos

 • WU-16 rinktinė turnyre Suomijoje užėmė trečią vietą

  2019-05-18

  WU-16 rinktinė

  WU-16 rinktinė turnyre Suomijoje užėmė trečią vietą

  Lietuvos WU-16 merginų rinktinė šią savaitę dalyvavo UEFA Talenčių (UEFA Development Cup) turnyre Suomijoje, kur pasisėmė naudingos patirties prieš trijų šalių rinktines. Pirmosiose rungtynėse...

 • WU-16 rinktinė žais UEFA turnyre Suomijoje

  2019-05-11

  WU-16 rinktinė

  WU-16 rinktinė žais UEFA turnyre Suomijoje

  Lietuvos WU-16 merginų futbolo rinktinė atvyko į Suomiją. Čia komanda dalyvaus UEFA Talenčių („Development Cup“ ) turnyre. Rolando Čepkausko treniruojama komanda pirmą kartą susirinko į stovyklą...

 • WU-16 rinktinė UEFA turnyre liko be pergalių

  2018-04-14

  WU-16 rinktinė

  WU-16 rinktinė UEFA turnyre liko be pergalių

  Lietuvos WU-16 mergaičių rinktinė penktadienį užbaigė kovas tarptautiniame UEFA Talenčių turnyre Gargžduose. Šeštadienį lietuvės paskutinėse rungtynėse susitiko su Estijos bendraamžėmis. Dvikova...