Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Surengti pirmieji LFF C licencijos mokymai

2017-02-09

Surengti pirmieji LFF C licencijos mokymai

Kartu su naujais e-mokymais startavusios C licencijos projektas turi pirmuosius dalyvius. Vasario 3-4 dienomis Marijampolėje surengtas debiutinis praktinis seminaras, kuriame dalyvavo tėvai, pedagogai bei su vaikais dirbantys treneriai.

Šie seminarai yra internetinių kursų „Kitas požiūris“ tąsa. Po 10 valandų trukmės kursų internete dalyviai gauna sertifikatus, kurie leidžia toliau tęsti mokymus C licencijos kursuose. Įskaitant mokymus internete kursą sudaro 64 valandos.

Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose gali atrasti naujų idėjų, kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių kitais pedagogikos-edukologijos klausimais. Programa yra orientuota į trenerius ar pedagogus, kurie dirba su vaikais iki 10-11 metų ikimokyklinio, priešmokyklinio ar pradinių klasių įstaigose.

Seminare Marijampolėje buvo galima pamatyti gerai Lietuvos futbole pažįstamų veidų – į užsiėmimus noriai įsitraukė "Sūduvos" ekipos nariai Algis Jankauskas ir Vaidas Slavickas bei šiai komandai anksčiau atstovavęs Marius Šoblinskas.

Šiuo metu futbolą laisvalaikiu žaidžiantis M. Šoblinskas teigė, jog svarstė apie tai, ką veikti ateityje ir nutarė pabandyti jaunimo ugdymo srityje: "Man labai patinka šie kursai ir jie pateisina lūkesčius. Tai kažkas naujo ir negirdėta bei manau, jog dar daug ką išgirsime“.

V.Slavickas tikino, kad laiko požiūriu, kursai internete buvo labai patogus variantas ir jam taip pat paliko įspūdį gyvas seminaras: „Dauguma mūsų neturi daug laiko, tad visiems palengvina darbą mokymai internete, kai vakare prisėdi, išklausai vieną kitą pamoką bei padarai išvadas. Toks neformalus mokymas, su pavyzdžiais ir žaidimais, neleidžia nuobodžiauti ir prideda entuziazmo“.

Kiti seminaro dalyviai taip pat pozityviai atsiliepė tiek apie kursus internete, tiek apie gyvus užsiėmimus bei išėjo iš jų pasisėmę teigiamos energijos.

Internetiniai kursai yra prieinami nuolat, juos galima rasti paspaudus ant šios nuorodos.

Susijusios naujienos

 • Vilniuje pristatyta viena geriausių jaunimo ugdymo programų

  2018-06-22

  Kursai ir seminarai

  Vilniuje pristatyta viena geriausių jaunimo ugdymo programų

  Vilniaus poilsio ir pramogų centras „Belmontas” šią savaitę tapo svarbaus Lietuvos futbolui seminarui vieta. Elitinės Belgijos RSC „Anderlecht“ akademijos techninis direktorius Jeanas Kindermansas...

 • Treneriams – buvusio „Juventus“ žaidėjo patarimai

  2018-06-18

  Kursai ir seminarai

  Treneriams – buvusio „Juventus“ žaidėjo patarimai

  30 trenerių dalyvavo kelias dienas trukusiuose FIFA „Youth Coaching“ kursuose. Juose apie jaunimo treniravimą dėstė vienas geriausių visų laikų Baltarusijos futbolininkų Sergėjus Aleinikovas. Su...

 • Seminare bus pristatyta „Anderlecht“ ugdymo programa

  2018-06-15

  Kursai ir seminarai

  Seminare bus pristatyta „Anderlecht“ ugdymo programa

  Birželio 20 dieną Vilniuje vyks Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) rengiamas Briuselio RSC „Anderlecht“ akademijos techninio direktoriaus seminaras vaikų ugdymo programos tema. 12...