Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

Susitiko su Pirmos lygos ir veteranų komandų atstovais

2017-02-10

Susitiko su Pirmos lygos ir veteranų komandų atstovais

Ketvirtadienį ir penktadienį Kaune esančioje Nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos futbolo federacijos ir Pirmos lygos klubų bei Veteranų komandų susirinkimai.

Vasario 9 d., ketvirtadienį, Pirmos lygos komandų dalyvių ir pretendentų susirinkime klubai supažindinti su Lietuvos futbolo strategija, atnaujintais varžybų nuostatais 2018 metams, varžybų kalendoriumi ir futbolo dienomis, planuojamu klubų vystymo fondu.

Klubų atstovai išsakė savo problemas ir pasiūlymus.

LFF varžybų nuostatuose numatytas 2017 metų Pirmos lygos dalyvių skaičius – 16 komandų. Licencijų išdavimas numatytas vasario 24 d., apeliacinis posėdis – kovo 2 d. Po jo varžybų dalyvius tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Vasario 10 d., penktadienį, NFA būstinėje LFF atstovai susitiko su Lietuvos veteranų (nuo 35 metų) pirmenybėse dalyvaujančiais komandų vadovais.

Susitikimo metu gvildentas galimas 2017 ir 2018 metų varžybų formatas – pateikti pasiūlymai išlaikyti dabartinį zonų formatą arba sujungti varžybas į bendrą lygą.

Susirinkime komandų atstovai išsakė savo pageidavimus ir siūlymus, varžybų pliusus ir minusus. LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas pabrėžė, jog stengsis atsižvelgti į daugumos norus, tačiau tikisi iniciatyvos iš pačių komandų.

Kitame veteranų komandų susirinkime, kuris planuojamas kovo pradžioje, galima varžybų sistema bus derinama toliau.

Susijusios naujienos

 • LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  2020-09-14

  Susitikimai ir vizitai

  LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir pirmasis LFF viceprezidentas bei Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos...

 • Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  2020-08-06

  Susitikimai ir vizitai

  Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  Lietuvos futbolo legenda Žydrūnas Karčemarskas trečiadienį galutinai padės tašką savo karjeroje. Jo jaunystės draugas, dabartinis Alytaus DFK „Dainavos“ klubo prezidentas, Žydrūnas Lukošiūnas...

 • LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  2020-07-28

  Susitikimai ir vizitai

  LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  Liepos 28 dieną, antradienį, Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) lankėsi „Hope For Football“ bendruomenės atstovai bei įkūrėjai. „Hope For Football“ yra bendruomenė, kurios tikslas – padėti Lietuvos...