Lietuvos futbolo federacija

Rinktinės

Varžybų kalendoriuje išskirtos specialios rinktinių dienos

2017-02-15

Varžybų kalendoriuje išskirtos specialios rinktinių dienos

Paskelbtas 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) sezono varžybų kalendorius, į kurį įtraukta naujovė – rinktinių bei taurės dienos.

Į bendrą sezono kalendorių įeina LFF A lygos, Pirmos lygos, taurės, vyrų ir moterų, jaunimo, jaunių rinktinių, Europos klubų taurių varžybų datos.

2017-ųjų futbolo sezoną pradės Supertaurės rungtynės vasario 26-ąją. Kovo 3-ąją startuos Lietuvos A lygos čempionatas. Balandžio pabaigoje prasidės LFF taurės kovos, kurių finišas numatytas rugsėjo 24-ąją. Liepą šalies čempionate numatyta pertrauka dėl klubų starto Europos taurėse. Jei neprireiks papildomų rungtynių, A lygos sezonas baigsis lapkričio 19 d.

2017 m. LFF varžybų kalendorius

Reikšminga sezono naujovė - specialios nacionalinių rinktinių bei taurės varžybų dienos. Jomis siekiama, jog su Lietuvos reprezentacinių komandų renginiais nesikirstų kitų futbolo varžybų laikai ir visi futbolo bendruomenės nariai turėtų galimybę galėtų atvykti stebėti rungtynes stadionuose ar bent jau transliacijas.

Taisyklė įtvirtinta varžybų nuostatuose - „blokuotų valandų“ savoka nustatyta, jog per nustatytą laikotarpį neturi būti organizuojamos bet kurios kitos LFF ar jos narių varžybos.

2017-ųjų sezone į šį laikotarpį įeina Lietuvos vyrų rinktinės rungtynių dienos namuose ir išvykose, taip pat moterų ir jaunimo (U-21) rinktinės atrankos varžybų namų dvikovų dienos bei LFF taurės pirmojo etapo rungtynių dienos.

2017 m. LFF Rinktinių ir taurės dienos

Susijusios naujienos

 • Dainos vaizdo klipe – ir rinktinių žaidėjai

  2017-06-09

  Rinktinės

  Dainos vaizdo klipe – ir rinktinių žaidėjai

  Lietuvos futbolo rinktinę šeštadienį į kovą su Slovakija palydės ne tik jau įprasta „Colours of Bubbles“ daina, bet ir vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo patys futbolininkai. Daina „Truth or dare“ iš...

 • Šiauliuose vyko pirmosios Regionų rinktinių pirmenybės

  2017-06-06

  Rinktinės

  Šiauliuose vyko pirmosios Regionų rinktinių pirmenybės

  Birželio 4 dieną Šiauliuose startavo naujas projektas – vyko pirmosios Lietuvos futbolo federacijos regionų rinktinių pirmenybės.   Pagrindinis šio projekto tikslas – ne rezultatas, o suteikti kuo...

 • Paskirti U-19 ir U-17 rinktinių treneriai

  2017-05-08

  Rinktinės

  Paskirti U-19 ir U-17 rinktinių treneriai

  Paskirti nauji Lietuvos jaunių futbolo rinktinių strategai. U-17 rinktinei vadovaus Svajūnas Česnulis, o U-19 rinktinei - Antanas Vingilys. Viešame konkurse paraiškas pateikę kandidatai Lietuvos...