Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

Futsal A lygoje – triuškinamos „Vyčio“ ir „Bekento“ pergalės

2017-02-19

Futsal A lygoje – triuškinamos „Vyčio“ ir „Bekento“ pergalės

Šeštadienį Lietuvos Futsal A Lygoje sužaistos trejos 12-ojo turo rungtynės. Jose čempionato favoritai taškų nebarstė ir triuškino savo oponentus.

Pirmoje vietoje žengianti Kauno „Vyčio“ komanda laikinosios sostinės derbyje susitiko su „Inkaro“ ekipa, bet čia ir vėl nesulaukė pasipriešinimo. Formaliems svečiams užtrūko penkias minutes, kad pelnytų įvartį ir tai padarė Genigle Delmiro. Brazilas buvo ypač pastebimas ir jau po 12 sužaistų minučių turėjo „hat-tricką“.

Trumpai atsikvėpę, pirmojo kėlinio gale „vyčiai“ smogė dar du įvarčius per vienos minutės atkarpoje – tiksliai pasižymėjo Klebertas Ferreira ir Aleksandras Jefišovas. Po pertraukos Mindaugo Grigalevičiaus komanda dominavimą pratęsė ir tai indikavo dar keturi įmušti įvarčiai – savo tikslaus smūgio įrašą rungtynių protokole paliko Alexandre Costa, Thyago Brando, o K.Ferreira įsirašė ir antrą įvartį.

„Inkarui“ varžovams pateikti konkurencijos nepavyko, bet Dainius Liutkus jiems pelnė paguodos įvartį. „Vytis“ (29 tšk.) triumfavo 8:1 ir bent iki sekmadienio popietės padidino persvarą prieš antroje vietoje žengiančia Panevėžio „Baltiją“ iki trijų taškų. „Inkaras“ su 12 tašų žengia septintoje pozicijoje.

Trečią vietą užimantis Vilniaus „Bekentas“  (21 tšk.) Kaune taip pat neturėjo daug vargo su vietos „Arsenalu“ (0 tšk.) –  Nikolajaus Pupkino vadovaujama ekipa varžovus sudorojo 5:0. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Paulius Sakalis ir Nikolajus Strelecas, o Arsenius Buinickis pridėjo dar vieną tikslų smūgį.

Kaune šeštadienį taip pat vyko dar viena dvikova, kuri, skirtingai nuo kitų, buvo įtemptesnė. „Celsis“ (8 tšk.) namuose priėmė Mažeikių VIP (12 tšk.) ir dar po 29 minučių turėjo 2:0 persvarą, bet galų gale turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo ir išsigelbėjo dėka Beno Olencevičiaus trečiojo įvarčio. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Rungtynių statistika:

Kauno „Inkaras“ – Kauno „Vytis“ 1:8 (0:5)
Įvarčiai: 5 min. G. Delmiro (0:1) , 6 min. G. Delmiro (0:2), 12 min. G. Delmiro (0:3), 19 min. A. Jefišovas (0:4), 19 min. K. Ferreira (0:5), 24 min. T. Brandao (0:6), 28 min. D. Liutkus (1:6), 30 min. K. Ferreira (1:7), 36 min. A. Gomes (1:8).
Įvarčių video

Kauno „Arsenalas“ – Vilniaus „Bekentas“ 0:5 (0:2)
Įvarčiai: 14 min. A. Buinickij (0:1), 16 min. N. Strelec (0:2), 34 min. N. Strelec (0:3), 37 min. P. Sakalis (0:4), 38 min. P. Sakalis (0:5).

Kauno „Celsis“ – Mažeikių VIP 3:3 (2:0)
4 min. B. Olencevičius (1:0), 14 min. B. Olencevičius (2:0), 30 min. M. Šluta (2:1), 30 min. E. Blažys (2:2), 37 min. B. Olencevičius (3:3).

 

Susijusios naujienos

 • „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  2019-03-31

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  Sekmadienį Prienų arenoje buvo sprendžiamas 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ čempionų titulo likimas. Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ sužaidė atsakomąsias finalo rungtynes, kuriose...

 • „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  2019-03-30

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  Šeštadienio vakarą Jonavoje paaiškėjo, kas šiais metais „Betsafe Futsal A lygoje“ užėmė trečiąją vietą. Tai padarė namuose žaidę „Vikingai“, kurie po dramatiškos kovos 6:5 nugalėjo Vilniaus...

 • Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  2019-03-24

  Betsafe Futsal A lyga

  Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  Lietuvos „Betsafe Futsal A lygoje“ sekmadienį buvo sužaisti pirmieji didžiojo ir mažojo finalo mačai. Dėl čempionų titulo kovojantys Gargždų „Pramogos-SC“ ir Kauno „Vyčio“ klubai varžovams...