Lietuvos futbolo federacija

Moksleivių futbolas

Vilniaus gimnazistų turnyre sužaistos II turo rungtynės

2016-10-04

Vilniaus gimnazistų turnyre sužaistos II turo rungtynės

15-asis Vilniaus Gimnazijų mokinių futbolo 8×8 čempionato sezonas įsibėgėja. Rugsėjo 28 – spalio 3 dienomis vyko antrojo turo rungtynės. Kai kurios gimnazijos jau beveik užsitikrino kelialapius į II turnyro etapą, kuriame rungsis 12 pajėgiausių komandų.

A grupėje pirmauja Mykolo Biržiškos ir Vytauto Didžiojo gimnazijų komandos, kurios tarpusavy sužaidė lygiosiomis ir dabar turi po 5 taškus. Radvilų gimnazija (4 t.) tebeturi šansą patekti į II etapą, o turnyro debiutantė Salininkų g. (1 t.) iš paskutinės vietos nebepakils.

B grupėje po 5 taškus surinko „Laisvės“ ir Senvagės gimnazijos, trečią vietą užima Pilaitės g. (4 t.). Paskutinę vietą užimanti Adomo Mickevičiaus gimnazija (1 t.) nebeturi šansų pakilti aukščiau.

Kelialapį į II etapą beveik užsitikrino Žemynos gimnazija (6 t.), iškovojusi D grupėje dvi pergales. Vyksta ginčas dėl antrosios vietos, į kurią pretenduoja Antakalnio ir Žirmūnų gimnazistai (po 4 t.), o paskutinę vietą užima Vasilijaus Kačialovo gimnazija (1 t.).

Karoliniškių gimnazija (6 t.) šluoja savo varžovus E grupėje ir po dviejų pergalių užsitikrino vietą kitame etape. Dėl antros vietos kaunasi „Juventos“ ir Gabijos gimnazijos (po 4 t.). Šansą pakilti iš paskutinės vietos turi Jono Basanavičiaus gimnazija (2 t.), tačiau tik jeigu įveiks karoliniškiečius.

Labiausiai apylygė kova grupių etape vyksta F grupėje. Čia pirmauja dvi pergales iškovojusi Jėzuitų gimnazija (6 t.), o po jos seka Šventojo Kristoforo gimnazija (5 t.), Vilniaus licėjus (4 t.) ir Užupio gimnazija (2 t.).

C grupės dvikovos prasidės tik nuo spalio 4 dienos. Į ją pateko Simono Daukanto, Jono Pauliaus II, Salomėjos Nėries ir VGTU Inžinerijos licėjaus komandos.

Antrojo turo rezultatai

Karoliniškių g. 15:2 Gabijos g.

„Juventos“ g 6:4 Jono Basanavičiaus g.

Senvagės g. 4:1 Pilaitės g.

Adomo Mickevičiaus g. 0:5 „Laisvės“ g. (techn.)

Žemynos g. 1:0 Antakalnio g.

Žirmūnų g. 5:0 Vasilijaus Kačialovo g. (techn.)

Šventojo Kristoforo g. 0:0 Licėjus

Užupio g. 0:2 Jėzuitų g.

Salininkų g. 0:5 Radvilų g. (tech.)

Mykolo Biržiškos g. 2:2 Vytauto Didžiojo g.

Autorius – Robertas Každanas

Susijusios naujienos

 • Praeito sezono prizininkai startavo užtikrintai

  2017-10-06

  Moksleivių futbolas

  Praeito sezono prizininkai startavo užtikrintai

  2017/2018 m. Vilniaus gimnazistų futbolo čempionato antrasis turas sėkmingai susiklostė turnyro favoritams. 2016/2017 m. sezono čempionė S. Daukanto gimnazija A grupėje 7:3 įveikė Licėjų. Vilniaus...

 • Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

  2017-09-28

  Moksleivių futbolas

  Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

  Tradiciniame Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionate sužaistos aštuonios dvikovos. 26 komandos varžosi dėl kelialapių į SK „Žaidynės tęsiasi“ rengiamo turnyro antrąjį etapą. Pirmieji į stadioną rugsėjo 21...

 • Startuoja Vilniaus gimnazistų čempionatas

  2017-09-21

  Moksleivių futbolas

  Startuoja Vilniaus gimnazistų čempionatas

  Jau šešioliktą sezoną sostinės gimnazistai išmėgins jėgas futbolo turnyre. 2017/2018 m. čempionate žais rekordinis 26 komandų skaičius. Dalyvaujančios komandos suskirstytos į 8 grupes, po dvi...