Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Skelbiamas konkursas išrinkti „Pradinukų lygos“ simbolių vardus

2017-03-06

Skelbiamas konkursas išrinkti „Pradinukų lygos“ simbolių vardus

Praleisti laiką su futbolo kamuoliu vaikus kviečianti „Pradinukų lyga“ artėja prie savo pirmojo sezono starto. Prieš jį visi norintys gali dalyvauti konkurse išrinkti lygos simbolių vardus.

Debiutiniam sezonui Vilniaus, Alytaus ir Telšių apskrityse dalyviai aktyviai registruojasi – savo paraiškas jau pateikė 43 komandos. Registracija tęsis iki kovo 10-osios arba kol susirinks maksimalus komandų skaičius (72).

Pradinukų lyga“ žada būti pati smagiausia vaikams – joje netrūks ne tik smagaus žaidimo ir gerų emocijų, bet ir prizų. Visus dalyvius nuolat turnyre lydės nuotaikingas Juozo Liesio sukurtas himnas, o simboliais taps du personažai – berniukas ir mergaitė.

Siekiant išrinkti jiems vardus „Pradinukų lyga“ skelbia konkursą: siūlykite savo vardus abiems herojams ir laimėkite lygos rėmėjų maisto papildų atstovų „Vitiron Kids“ įsteigtą prizą – produkcijos bei suvenyrų rinkinį. Prizas atiteks tiems, kurių pasiūlytas vardas pateks tarp penkių išrinktųjų. Iš penkių kandidatų nugalėtojas bus išrenkamas balsuojant socialiniame tinkle „Facebook“.

Siūlomus vardus (ir mergaitei, ir berniukui) siųskite el. paštu smagu@pradinukulyga.lt ne vėliau iki kovo 12 d. laiške nurodydami savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį.

1-4 klasių moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lygos“ startas numatomas kovo 22 dieną.

Susijusios naujienos

 • Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  2019-05-19

  Pradinukų lyga

  Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  Gegužės 15-ąją Lietuvos futbolo federacijos stadiono aikštelėje susirungė pajėgiausios keturios Rytų regiono komandos. Pradinukai įsimintinai praleido dieną su futbolu, emocingai mėgavosi žaidimu bei...

 • Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  2019-05-14

  Pradinukų lyga

  Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 15-ąją sostinės LFF stadione, o paskiau varžybos persikels į Šiaulius, Panevėžį ir Klaipėdą   Šiemet 135 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir...

 • Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  2019-03-07

  Pradinukų lyga

  Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame...