Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo turnyrai

Paplūdimio futbolo pirmenybės: kova dėl medalių aštrėja

2017-03-06

Paplūdimio futbolo pirmenybės: kova dėl medalių aštrėja

Žiemą prasidėjusios Vilniaus m. paplūdimio įgauna pagreitį. Reguliarus čempionatas jau įpusėjo, artėja lemiamos pagrindinio etapo kovos, po kurių paaiškės komandos, tęsiančios kovą dėl apdovanojimų.

Be pralaimėjimų turnyre iki šiol žengia tik „Nerealas“, tačiau jis iki šiol žaidė tik prieš apatinėje turnyro lentelės dalyje esančius varžovus. IV-ame ture lyderis 7:2 įveikė vis geriau žaidžiantį „Politechnikumą“. Jaunieji šios komandos žaidėjai antrose rungtynėse iš eilės palūžo tik trečiajame kėlinyje ir didžiąją mačo dalį „Nerealui“, kurio keli žaidėjai jau pateko į šalies paplūdimio futbolo rinktinės kandidatų sąrašą, praktiškai niekuo nenusileido.

Paplūdimio futbolo rinktinės pagrindu sudaryta „Igol“ be didesnių problemų susitvarkė su „Imperialu“. Komandoms pirmosios minutėmis apsikeitus įvarčiais atrodė, kad žiūrovai pamatys atkaklią dvikovą, tačiau dar pirmajame kėlinyje į pirmenybių auksą nusitaikiusi „Igol“ pridėjo keturis tikslius smūgius, po kurių mačo baigtis tapo aiški. Žaisti futbolą ant smėlio tik šiemet išbėgusi „Imperialo“ turėjo praryti karčią piliulę – 2:11, tačiau įgavo puikios patirties, pripažindami varžovų pranašumą.

Centrinėje turo dvikovoje santykius aiškinosi „Alfa“ ir „Audra“, kovojančios dėl teisės patekti tarp keturių stipriausių pirmenybių komandų. Rungtynių svarbos faktorius pridėjo papildomų emocijų šiose rungtynėse, kova vyko kiekviename aikštės centimetre. Trečiajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes, rezultatas buvo lygus (4:4), tačiau savo žodį tarė pirmenybėse „Audrai“ atstovaujantis Lietuvos paplūdimio rinktinės treneris Nerijus Budraitis. Du komandos lyderio pelnyti įvarčiai nulėmė „Audros“ pergalę. Nepaisant visų pastangų, išgelbėti rungtynių „Alfai“ nepavyko – 5:6.

Nors pralaimėjusiai ekipai net keturis įvarčius pelnė V.Šaveiko, tačiau dėmesio centre atsidūrė jo komandos vartininkas M.Ragauskas, neįtikėtinu baudos smūgiu per visą aikštę išvalęs voratinklius iš viršutinio varžovų vartų kampo.

Ne mažiau atkakliai vyko mačas tarp „Rings“ ir „Granito“. Jau ne pirmą kartą šiame sezono puikiai rungtyniavusiems granitiečiams ir vėl nepavyko iškovoti pirmųjų taškų. Praeityje Lietuvos futbolo rinktinei atstovavusio rezultatyviausio turnyro žaidėjo R.Radavičiaus, pelniusio dar tris įvarčius, vedama „Rings“ sugebėjo palaužti varžovus puikiame trileryje, kurio pabaigoje „Granitas“ nepasinaudojo keliomis labai dėkingomis progomis ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą, o nesėkmę patyrė tik dėl minimalia persvara pralaimėto pirmojo kėlinio – 5:6.

Iki pagrindinio pirmenybių etapo pabaigos liko trys turai. Po jų keturios pajėgiausios komandos A pogrupyje tęs kovą dėl aukso, tuo tarpu į B pogrupį patekusios ekipos išsidalins 5-8 vietas.

Vilniaus m. Paplūdimio futbolo pirmenybių KIA taurei laimėti turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

 1. „Nerealas“ 4 4 0 0 26:16   12
 2. „Igol“ 4 3 1 0 28:10   10
 3. „Audra“ 4 3 0 1 30:19   9
 4. „Rings“ 4 2 2 0 21:12   8
 5. „Alfa“ 4 2 1 1 25:18   7
 6. „Granitas“ 4 0 0 4 18:24   0
 7. „Imperialas“ 4 0 0 4 12:33   0
 8. „Politechnikumas“ 4 0 0 4 7:35     0

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai: R. Radavičius („Rings“) – 12, N. Budraitis („Audra“) ir V. Šaveiko – po 11, A. Streckis („Nerealas“) – 9 įvarčiai.

Penktasis pirmenybių turas „Smėlio arenoje“ įvyks kovo 10 d., penktadienį, nuo 19 val.

Susijusios naujienos

 • Atšaukiama „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurė

  2020-03-05

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Atšaukiama „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurė

  Iki kovo 4 dienos neužsiregistravus pakankamam komandų skaičiui nuspręsta atšaukti „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurės turnyrą. „Įvertinę bendrą situaciją bei pasitarę su LSFA atstovais...

 • Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

  2019-08-25

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

  Šeštadienį visą dieną Palangoje buvo galima žavėtis paplūdimio futbolu, kadangi Lietuvos kurorte vyko 2019 metų Lietuvos paplūdimio taurės turnyras. Dėl prestižinio trofėjaus kovojo Vilniaus „Audra“...

 • Dėl paplūdimio taurės kovos 6 klubai

  2019-08-23

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Dėl paplūdimio taurės kovos 6 klubai

  Šį šeštadienį Palangoje kova dėl Lietuvos paplūdimio futbolo taurės oficialiai bus užbaigtas 2019-ųjų paplūdimio futbolo sezonas. Dėl prestižinio trofėjaus kovos Vilniaus „Audra“, Vilniaus...