Lietuvos futbolo federacija

Šiaulių apskritis

Finišavo Šiaulių apskrities futsal pirmenybės

2017-03-08

Finišavo Šiaulių apskrities futsal pirmenybės

Baigėsi dar 2016 metais startavusios Šiaulių apskrities salės futbolo pirmenybės „Toyota" taurei laimėti. Pirmoje lygoje triumfavo Ginkūnų „Šauliai-Dakaras", antroje - „Sovli".

 

Intriga iki paskutinės sekundės

Antrojoje lygoje mažajame finale susitiko FVK „Šiauliai" ir „Adiada". Šiose rungtynėse vyko apylygė kova, tačiau antrajame kėlinyje „Adiada" kelis kartus suklydo, o tuo pasinaudoję FVK „Šiauliai" susižėrė saugią persvarą, o galutinis rezultatas - 6:2.

Antrosios lygos finale varžėsi „Sovli" bei SC-FK „Akmenė". Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Akmenė" ir vienu metu pirmavo 2:0, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje „Sovli" perėmė iniciatyvą bei iki pertraukos jau persvėrė rezultatą į savo pusę. Antrajame kėlinyje komandos pelnė po du įvarčius, o iki pat paskutinės sekundės SC-FK „Akmenė" stengėsi pelnyti penktąjį įvartį, tačiau savo vartus patikimai apsaugojo „Sovli" futbolininkai, o po finalinės sirenos pastarieji džiaugėsi pergale bei iškovoję II lygos taurę.

Prizinės vietos po baudinių serijos

Pirmoje lygoje dėl trečiosios vietos susitiko SK „Tauras" bei „Juventa-99". Po įnirtingos kovos finalinė sirena užfiksavo rezultatyvias lygiąsias - 3:3. Komandos stojo mušti 6 metrų baudinių, o šioje serijoje tiksliau smūgiavo „Tauro" žaidėjai, kurie ir atsiėmė trečiosios vietos taurę.

Finale grūmėsi Ginkūnų „Šauliai-Dakaras" ir „Saulininkas-OBLT" futbolininkai. Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje vyko atkakli ir vyriška kova ir tai atsispindėjo pražangų skaičiuje. Po pirmojo kėlinio 2:0 pirmavo „Saulininkas-OBLT", tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino „Šauliai-Dakaras", o nuaidėjus sirenai finale nugalėtojas nepaaiškėjo, todėl ir čia komandos mušė 6 metrų baudinius. Po šios serijos rankas į viršų kėlė ir pergale finale džiaugėsi „Šauliai-Dakaras".

Po šių rungtynių komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti „Toyota" atstovo Šiauliuose „Sovli" įsteigtais prizais, o I ir II lygos komandoms nugalėtojoms po prizą įsteigė „Adiada".

II lygoje geriausiu vartininku pripažintas Ramūnas Janušauskas („Sovli"), gynėju - Artūras Mačys (SC-FK „Akmenė"), puolėju - Virgerdas Kavolis (FVK „Šiauliai"). Rezultatyviausiai II lygoje žaidė Egidijus Dabužinskas („Žaliūkiai") ir Nerijus Čepas (FK „Tetukai"), abu žaidėjai pelnė po 17 įvarčių.

I lygoje geriausiu vartininku išrinktas Airidas Jocas (SK „Tauras"), gynėju - Deividas Lunskis (FC „Saulininkas-OBLT"), puolėju - Vytautas Mituzas (Ginkūnų „Šauliai-Dakaras"). Rezultatyviausiu žaidėju tapo Paulius Aukštikalnis (Ginkūnų „Šauliai-Dakaras"), kuris pelnė 16 įvarčių.

Galutinės vietos:

I lyga:

VIII vieta - „Šiaulių universitetas"

VII vieta - FK „Fanai"

VI vieta - „ŠSPC-Radviliškis"

V vieta - FA „Šiauliai"

IV vieta - „Juventa-99"

III vieta - SK „Tauras"

II vieta - FC „Saulininkas-OBLT"

I vieta - Ginkūnų „Šauliai-Dakaras"

 

II lyga:

XIII vieta - RK „Vairas"

XII vieta - RK „Baltrex-Šiauliai"

XI vieta - „Adiada-2"

X vieta - „Geoline-OBLT"

IX vieta - FK „Tetukai"

VIII vieta - „Žaliūkiai"

VII vieta - „Oro gynybos batalionas"

VI vieta - FK „Savanoris"

V vieta - „Tūzai"

IV vieta - „Adiada"

III vieta - FVK „Šiauliai"

II vieta - SC-FK „Akmenė"

I vieta - „Sovli"

saff.lt informacija.

Susijusios naujienos